2733
2739
عنوان

بنظرتون کارم خوبه؟

117 بازدید | 10 پست

من عشقم ک ۷ ساله باهامیم خدای مشکلاته خیلی مشکل داره ۱۵۰ میلیون بخاطر یکی ازدوساش باید بده چون ضمانت طرفو کرده حالا اون ول کرده وفراریه وازاین شکایت کردن‌‌...بعد من ازشنبه باهاش میخام برم دنبال خیریه هایی ک کمک میکنن و پول میدن و باهاش باشم کنارش و هرکاری تونسم انجام بدم

شماهم بودین حاضربودین اینکاروکنین واسه کسی ک دوسش دارین؟ 

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله حتما 

بنظرت قدرمومیدونه؟

دعامیکنی ک موفق بشیم😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
نه کلا دنبال آدمای پر دردسر نیستم  پول و بدهی برام مهم نیستا  از اینجور دردسرا بدم میاد ...

حتی اگ عشقت باشع؟

معلومه

پس برم باهاش؟بتظرت قدرمومیدونه؟

2738
ایشالا شما هم هر چ زود تر مشکلاتتون حل بشه عزیزم

مرسی