2733
2734

میدونم مطمئنه ولی برنامه آپ ندارم این روزا تو شهر هم نمیریم که با خودپرداز واریز کنم

میخام بدونم پرداخت درب منزل هم داره؟ 

مرسی از همتون 🥰💎🌸

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

برای خرید از دیجی کالا نیاز ب آپ نیس ک

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من زیاد خرید میکنم بله داره

مرسی 🥰❤️

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
برای خرید از دیجی کالا نیاز ب آپ نیس ک

پس چطوری واریز کنم؟ 🥰

من تا حالا خرید نکردم ازش میشه راهنماییم کنید ❤️🍃

2738

چ ربطی داره عزیزم خرید ک میکنی کافیه رمز دوم داشته باشی اینترنتی پرداخت میکنی نیازی ب آپ نیس

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

داشت ولی برای کرونا برداشتن راسی نیاز به اپ نداره هااااا

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
چ ربطی داره عزیزم خرید ک میکنی کافیه رمز دوم داشته باشی اینترنتی پرداخت میکنی نیازی ب آپ نیس

ندارم رمز دوم🤕

داشت ولی برای کرونا برداشتن راسی نیاز به اپ نداره هااااا

اره رمز دوم 

ولی من ندارم رمز دوم 🤕❤️

پس چطوری واریز کنم؟ 🥰 من تا حالا خرید نکردم ازش میشه راهنماییم کنید ❤️🍃

خودش میره توو درگاه پرداخت 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706