2733
2739

خدا 

آدرس زیاد داره 

یکیش 

سوره ضحی 

مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَى ﴿۳﴾

[كه] پروردگارت تو را وانگذاشته و دشمن نداشته است (۳

خدایا منو بابت غفلت هام ببخش 

بهم آرامش بده آمین

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

داخل قرآن آیاتش همش هست 

.....

زیادم دنبالش نباشید چسب وجودمونه

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

عشقا لطفا تاپیک اخرم رو (اسکرین)گزارش بزنین 

خیییلی مهمه 

ممنون میشم لایک کنین صلوات میفرستم

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالتو خریدارم.جای من نبودی خدا ولت کنه زجه بزنی جواب نده.تا از همه چیز و همه ی این ایه ها زده شی&nbs ...

خدا میخواد ببینه تا کجا تحمل داریم، روزای خوب ما هم میاد ایشالا

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
عشقا لطفا تاپیک اخرم رو (اسکرین)گزارش بزنین  خیییلی مهمه  ممنون میشم لایک کنین صلوات میف ...

منم هنوز حاجتم نگرفتم ....فکر کنم بهم صبر داده 

ازش دیگه خواستمو نمیخوام زیاد آرامش میخوام صبر میخوام

2740
من واقعا دیگه تحمل ندارم خواهر واقعا دیگه بریدم انقدر تحت فشار بودم تا مریض شدم 

قربون دلت بشم، ایشالا خدا جواب صبرمون رو بده

من فقط به خودش امید دارم، وگرنه این زندگی ارزش زندگی کردن نداره

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
حالتو خریدارم.جای من نبودی خدا ولت کنه زجه بزنی جواب نده.تا از همه چیز و همه ی این ایه ها زده شی&nbs ...

تو به حرفای خدا هم ایمان نداری ک میگه ولتون نمیکنم😔😔😔🍃

شاید اینم ی امتحان باشه عزیزم

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش