2737
2734

بچه ها من این ترم یه درس با یه استاد سختگیر داشتم بعد امتحان رو خوب ندادم بعد درس یه دانشجوی دیگه رو استاد و مدیر گروه موافقت کردن چند روز  بعد از امتحان حذف شد ولی با حذف درس من موافت نکردن بعد اعتراض کردم و پیام دادم با استاد گفتم چرا بی عدالتی و چرا تفاوت قائل شدین و ..بعد بهم ۵ داد بعد رفتم انصراف بدم مدیر گروه عصبانی شد و گفت به تو هیچ ربطی نداشت ما درس اون دانشجو رو حذف کردیم بعد گریه کردم دلم شکست تا حالا اینحوری غرورم پیش کسی خورد نشده بود  انصرافم رو هم قبول نکرد چیکار کنم الان ؟اصلا دلم نمیخواد ادامه بدم معدلم  یک نمره  کم شد 

درست نگرفتم مطلبو

ولی این چه سلاحی که ما زن ها استفاده میکنیم؟؟

میخای از حقت دفاع کنی چرا اسم یکی دیگه رو میاری؟؟

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید شرایط اون دانشجو خاص بوده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

فدای سرت .حرص نخور من موقع پایان نامه استادم بهم قفلی زده بود کنسلش کردم تا سه ترم فقط همون استاد بود .اخرش چهار ترم بعد یه استاد دیگه اومد برداشتم پایان نامه 

نزاشتمم کسی بفهمه.

تو هم حرص نخور گور باباشون به درک .تو دانشگاه از این بی عدالتی ها و اذیت کردن ها زیاده .بسپرشون دست خدا

2738

دانشگاه دولتی می خونی؟

گریه نکن اینا جزء پستی بلندی زندگی هست. معدل مهم نیست. حالا بعضیا با معدل می رن ارشد. ولی تو کنکور می دی با یه چند تا تست تاثیر معدل جبران میکنی. اونا که کنکور می دن سر کلاس ارشد خیلی قوی ترین تا اونا که با معدل بالا میان. غصه نخور بخدا برای نمره هم درس نخون که جز بی عدالتی چیزی نمی بینی مخصوصا اگر واحد هات بیشتر عملی و پروژه باشن. برای کیف و عشق و یادگیری خودت بخون. بخدا این درسا خودشون زیاد در آینده کاریت به کارت نمیاد. ولی نحوه ی برخورد با مشکلات هست که به کارت میاد. تقریبا هیچوقت چنین مقایسه ای جواب نمی ده که بری بگی برای فلانی ال شد و بل شد تو بهتر بود بیشتر روی خواسته ی خودت تمرکز می کردی و فشار میوردی. بعدشم اون شاید پارتی داشته. حالا که گیر دادی اگه اعصابشو داری بیشتر گیر بده برو به بالا دستیش یعنی رئیس دانشکده تون بگو ماجرا از چه قرار هست شاید برات کاری کنن. 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️