2733
2734
عنوان

ویار دقیقا به میگین؟

174 بازدید | 26 پست

عاغا من باردارم...رفتم از یخچال یه توت فرنگی برداشتم .گاز که زدم حس کردم خوشمزه ترین چیز ممکنه   هیچوقت اینطوری نشده بودم.قشنگ نفسم حبس شد. الان این ویار محسوب میشه؟ دقیقا ب چی میگن ویار؟

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی

مثلا دلت ی چیزی میخواد که اگه نتونی بدستش بیاری انگار میمیری ی حسی مثل این بهت دست میده احتمالا توت فرنگی هم که خوردی همین طوری بوده

اینجازمین است ورسم آدمهایش عجیب،اینجاگم که میشوی به جای اینکه دنبالت بگردندفراموشت میکنند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐من الان يهو بغض كردم با فكر سيب زميني پنيري دارم درست ميكنم

يا پريشب بسكوييت ميخوردم و عر ميزدم از گرسنگي و ضعف همزمان

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

اخ بارداريو اين حرفاش يا ازچيزي به شدت لذت ميبري يا متنفر ميشي  

من خودم خيلي جالب بودم تو حالت عاديم برنج رستوراني وهندي اينا نميخورم اونموقع فقط هوس اونو ميكردم ازاول تا اخر از بوي كباب متنفر بودم عاشق سوپ قرمز شده بودم درحاليكه قبلا نميخوردم فك كن بخاطر سوپ وبرنجش رستوران ميرفتم

2740
مثلا دلت ی چیزی میخواد که اگه نتونی بدستش بیاری انگار میمیری ی حسی مثل این بهت دست میده احتمالا توت ...

یکی برا توت فرنگی شدم..یکیم چن روز پیش خیارشور  

خدایی خودمم برگام ریخته.ایشالا توام یه چیزی بخوری ازخوشمزگی نفست حبس شه

😂😂😂😂واااای

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
اخ بارداريو اين حرفاش يا ازچيزي به شدت لذت ميبري يا متنفر ميشي   من خودم خيلي جالب بودم تو حال ...

وای منم از کباب متنفر شدم   

والا منم نمیدونم منم ویار نداشتم البته به طور کوتاه شده هوس کنم اما زودگذره مثل قبل بارداریمه شاید ب ...

منم تقریبا همینطوریم   

یکی برا توت فرنگی شدم..یکیم چن روز پیش خیارشور    

وای فردا به داداشم بگم برام خیار شور بگیره🤤

البته حامله نیستما من در کل خیلی ویار میکنم😁

اینجازمین است ورسم آدمهایش عجیب،اینجاگم که میشوی به جای اینکه دنبالت بگردندفراموشت میکنند...
😐من الان يهو بغض كردم با فكر سيب زميني پنيري دارم درست ميكنم يا پريشب بسكوييت ميخوردم و عر ميزدم ا ...

من یبار نهارم دیر کرده بود وقتی داشتم میخوردم همزمان گریه میکردم  

2706