2733
2734
عنوان

موقع از پوشک گرفتن بچه هاتون چند بار گل کاری کردن توی خونتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 54 پست
میشه بگی چه جوریه

جنس بیرونیش تقریبا مثل جنس چتره که بیرون نریزه جیش

داخلش یه پارچه تقریبا حوله ای ولی نه اونقدر کلفت واسه جذب جیش

البته اگه جیشش خیلی زیاد باشه یا زود متوجه نشی بزاری خیلی بمونه به بیرون انتقال پیدا میکنه یکمش

ولی بازم به نظرم خوبه من گرفتم راضی بودم فقط دوبار جیشش نم زد بیرون

تقریبا یک سال پیش خریدم ۳۵۰۰۰

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم برای اینکه پسرمو از جیش بگیرم دراینده خیلی تحقیق کردم از دو نفر که خیلی درگیر این قضیه بودن یکی ...

وای خیلی باحال بود😆😆😆 هیچ وقت یادم نمیره. ولی به نظرم خیای روش خوبیه.

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه
2731
چرا قدرنشناس؟

آخه اون موقع همش مینالیدم از بچه داری

بعد فهمیدم بچه م فرشته ست

تازه سرش داد میزدم بابت خواب بعد از ظهر

طفلکم شبا عین دسته گل میخوابیدم تا صبح

از دو سالگیم تو اتاقش جدا خوابید

واقعا بچه ی خوبی بود

الان خییییلی شیطونه 🥰 (فک کنم بازم دارم غر میزنم)

تا صبح جیش میکنه توی پوشکش اخه نزدیک ۳ سالشه

اذیتش نکن

ارامششو بهم نزن

فعلا شبا پوشک کن

یاد می گیره نگران نباش 

دختر اولم من 2.5 سالگی یاد گرفت

دومیم 4 سالگی 

هر بچه ای منحصر بفرده 

نه به زرنگی مادره

نه به تنبلی بچه 

فقط اگه زود اقدام کنی بچه عصبی میشه و بهش فشار مباد

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
من پسرم ۲۲ ماهشه هرکاری میکنم نمیاد بریم جیش کنه خیلی گریه میکنه هرکاریم بگید کردم فایده نداره چیکار ...

ولش کن گناهه طفلی 

اذیتش نکن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
چرا دیده اتفاقا زیاد

تنها چیزی ک ب ذهنم رسید همین بود

اما سعی کن وقتی شروع کردی ب گرفتن، دیگه پوشک نکنی

بچه باید کم کم خودشو عادت بده.

شورت عینکی ارزونه هفت هشت تومنه دو‌سه تا بگیر ک اگه پی پی کرد از پاچش نریزه بیرون

هر نیم ساعت هم ببرش دسشویی

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
دو و نیم سالشه 

زوده هنوز بچه به اون درک نرسیده..منم چندروز پیش اومدم دخترم از پوشک بگیرم وای هنکاری نکرد،میرفت جیش میکرد وقتی خیس میشد میومد میگفت جییش..

پوشکش کردم تا بزرگتر بشه یذره..

دخترخواهرم ۳سالگی خودش یه روز از خواب بیدار شد به مامانش گفت جیش دارم بردش دستشویی و دیگه پوشک نشد

😍😍😍