2737
2739
عنوان

موقع از پوشک گرفتن بچه هاتون چند بار گل کاری کردن توی خونتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 54 پست

منم برای اینکه پسرمو از جیش بگیرم دراینده خیلی تحقیق کردم از

دو نفر که خیلی درگیر این قضیه بودن یکیشون گفت با اینکه بدم میومده گذاشتم به پی پی ۷ودش دست بزنه اینجوری ترسش ریخته یکیشونم میگفت براش داستان تعریف کردم که وقتی جیشتو نیگه میداری اون تو دلت تنها میمونه میخواد بره پیش مامانش و میبردمش دستشویی بعد کم کم دیگه کارشو میکرده حتی میگفت براش دستم تکون میدددیم که برو پیش مامانت.شاید مسخره باشه ولی شایدم نتیجه گرفتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو و نیم سالشه 

تو پوشك هم ميترسه پي پي كنه؟

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2731
ميشه بگي چندماهشه؟دختر من عكس االعملي نشون نميده وقتي ميگم دستشويي كن نگام ميكنه ميخنده ١٩ماه س

اوخیییی😍

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه
2738
ميشه بگي چندماهشه؟دختر من عكس االعملي نشون نميده وقتي ميگم دستشويي كن نگام ميكنه ميخنده ١٩ماه س

مال منم اینجور بود 😂😂😍

اما کوچیکتر از بچه ی شما بود

بردمش تو بالکن ی بار میخواستیم آب پاشی اینا کنیم شلوارش خیس شد خواستم درازم 

گفتم بزار امتحان کنم ببینم جیش میکنه

اولش هی میخندید

بعد ی دفه گفتم سام ببین شیلنگ داره جیش میکنه

توام بلدی؟؟

فوری جیش کرد 🤣🤣🤣

بچه م با شیلنگ در رقابت بود

سلام

بله اين كار كاملا اشتباهه.بچه تو تناقض گير مى كنه و همش دسشويى شو نگه ميداره.باييييييد كامل پوشك رو كنار بگذاريد.البته اگر به سن يادگيرى اين مساله رسيده واقها وگرنه هم بچه خيلى اذيت ميشه هم شما چون استرسى ميشه.تو فصل گرم بايد انجام بدين يلد دادن دسشويى رفتن رو .اگه ضربتى و با برنامه باشين سه روز نهايتا يك هفته كار داره.يعنى از صبح شرت آموزشى و شلوار پاش كنيد زود به زود ببريد دسشويى ،اونجا جايزه بگذاريد تا زود ياد بگيره.نشانه فرارسيدن اين آموزش هم اينه كه شب تا صبح پوشك خيس نباشه و بعد ازبيدار شدن دسشويى كنه

نه

توالت فرنگي بگير بزار اول تو خونه يه گوشه بشينه روش پي پي كنه بعد كم كم توالتو نزديك دستشويي كن و ببر تو دستشويي و بعد عادتش بده ايراني دستشويي كنه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

هیچی 

اصلا

اوایلش

هر بار می بریش دستشویی میاد پوشکشو ببند 

ولی زیر پوشک یه شرت نخی پاش کن که بفهمه نباید جیش کنه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

هیچوقت پی پی خودشو تو پوشک ندیده؟

دختر من ک هر روز پوشکشو باز میکنم باید پی پی شو ببینه بعد بندازم سطل.

بنظرم بچه هایی ک ندیدن میترسن

بچه های خواهرشوهر منم از پی پیشون میترسن چون خواعرشوهرم نذاشته ببینن چ‌ گلی کاشتن تو پوشک🤣

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2706