2733
2739
عنوان

شهرشما به چی معروفه؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 49517 بازدید | 1916 پست
شهر عسل  شهر نماد استواری سبلان _مشکین شهریم

دودان بال اوردان گلیر اخی اَت مشکینن گتیریلر بتر دَه قشنگ اولور  یِمَلی

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسینیه ایران قنات وقنوت وقناعت باقلواوشیرینی بادگیر

سلام همشهری

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2728
2740
لیمو

جهرمی هستی؟ 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
عزیزم کرمانی هستی؟ همشهری عزیزم درسته کرمان از نظر مواد مخدر وضعیت خوبی نداره، ولی از نظر تعداد معتا ...

عزیزم منم کرمانی ام به لهجمون خیلی افتخار می کنم هر شهر دیگه از ایران که میرم با افتخار بالهجه خودمون حرف میزنم. وقتی حاج قاسم شهید شدن کلی غصم شده بود که نکنه  تهران خاکشون کنن وقتی گفتن کرمان خاکشون می کنن خیالم راحت شد. هر وقت از دنیا دلم می گیره جام توی مسجدصاحب زمانه کنار خاک شهید مغفوری شهید بختیاری شهید علی شفیعی الانم که شهید حاج قاسم سلیمانی

عزیزم خیلی از شهرها مرکبات و نارنج هست فقط مختص بابل نیست که شمال خوزستان هم پر از باغهای مرکباته

آره ولی بیشترین درخت بهارنارنجو شهر بابل داره واسه همین معروفه به پایتخت بهارنارنج

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
2706