2737
2739
عنوان

شهرشما به چی معروفه؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 49517 بازدید | 1916 پست
شهر من پایتخت طبیعت ایران اسمشه زیبا و ۴ فصل

دورود 

مدیونی فکر کنی زدم نت⁦

⁦←_←⁩

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما کجای بیرجندی،فکر کنم سنت بین 18تا 23هست ،درسته

نه اشتباه  درواقع من بیر جند نیستم شهره خیلی نزدیکشم قائن  ۱۵ سالمه 

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 
نه اشتباه  درواقع من بیر جند نیستم شهره خیلی نزدیکشم قائن  ۱۵ سالمه

دایی همسرم قاین زندگی میکنه،این قد پر انرژی بودی حدس زدم سنت پایین باشه ولی نه دیگه در این حد،من خودم 32هستم

2731
دایی همسرم قاین زندگی میکنه،این قد پر انرژی بودی حدس زدم سنت پایین باشه ولی نه دیگه در این حد،من خود ...

خوشبخم  عه پس قشنگ با خراسان جنوبی اشنایی دارین مرسی انرژی از خودتونه

2740
امام رضا😍

آخه آدم عاقل پفک می‌ذاره رو پروفش 😕😕

😋😋

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
شهر اولين ها

مسجدسلیمون. من ۴سال اونجا دانشجو بودم

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.