2737
2739
عنوان

تو رو خدا بیاین دارم میمیرم از نگرانی

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 75 پست
پسر منم با دستگاه کشیدن ولی دیر شده بود تازه به خاطر دستگاه لخته آورد مغزش این عکسو چن روز پیش گرفت ...

نه عزیزم.انشالله چیزی نیست.نگران نباش.مواظبش باش شب مرتب چکش کن

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جان انشالله به حق فاطمه زهرا بهبودی کامل پیدا کنه و چشمت روشن بشه.البته تو عکس که مشکلی پیدا نیست انشالله هر چی هم هست رفع بشه

روز و شب به یاد خدام یک لحظه از یادم نمیره❤
ای جان انشالله به حق فاطمه زهرا بهبودی کامل پیدا کنه و چشمت روشن بشه.البته تو عکس که مشکلی پیدا نیست ...

ممنون گلم به زور سر پا نگهش داشتیم

هزار تا عکس انداختم این یکی خوب باشه

2731

سلام عزیزم خوبی؟پل پسرت چطوره؟ اکثرا یادت میکنم براش دعا میکنم.‌ یادمه تقریبا هم سن دختر من بود  دو سالشه احتمالا. الان میتونه مستقل بشینه یا بایسته؟ مامان و بابا میگه؟

روانشناسی کودک
2738
سلام عزیزم خوبی؟پل پسرت چطوره؟ اکثرا یادت میکنم براش دعا میکنم.‌ یادمه تقریبا هم سن دختر من بود &nbs ...

سلام ممنون

بله دو سالشه

میشینه راه هنوز نیوفتاده کم کم قدم برمیداره با کمک

چن تا کلمه ساده میگه

ممنونم که دعامون میکنین

سلام ممنون بله دو سالشه میشینه راه هنوز نیوفتاده کم کم قدم برمیداره با کمک چن تا کلمه ساده میگه ...

خدارو شکر عزیزم. .فرصت کاردرمانی که نداری تو این کرونا اما روزی ۳ تا ۵ دقیقه دستای نینیتو با شوهرت یا خودت بگیر ته اتاق اسباب بازی بزار راهش ببر.  عضله هاش قوی میشه. به جز مولتی به پسرت هر سه روز یه قطره چکون ویتامین دی بده استخوانش محکم بشه. میدونی اگه نینیت صرع داشته باشه با تلاش میتونه مثل بچه های دیگه بشه.‌کمی تاخیر هست ولی میشه. تشنج نداشته دیگه؟

روانشناسی کودک
خدارو شکر عزیزم. .فرصت کاردرمانی که نداری تو این کرونا اما روزی ۳ تا ۵ دقیقه دستای نینیتو با شوهرت ی ...

نه گلم تشنج نداره

کاردرمانیش بازه هر روز میبرم

هرماهD3 میزنیم

کلی ویتامین داره

داره پیشرفت میکنه خدارو شکر

ممنون که یاد آوری کردین

واقعیش من همه مشکلات پسرمو قبول کردم ولی براش تلاش میکنم

فقط سر غذا خوردن دعوامون میشه چون هیچی نمیخوره و همش بر میگردونه

نه گلم تشنج نداره کاردرمانیش بازه هر روز میبرم هرماهD3 میزنیم کلی ویتامین داره داره پیشرفت میکنه ...

عزیز دلم خیلی مادر قوی هستی. خودتو ناراحت نکن. ینی بالا میاره؟ شاید یکم بلعش ضعیفه. سرلاک امتحان کن خیلی نرم و خوش طعمه

روانشناسی کودک
عزیز دلم خیلی مادر قوی هستی. خودتو ناراحت نکن. ینی بالا میاره؟ شاید یکم بلعش ضعیفه. سرلاک امتحان کن ...

بله گلم بلعش ضعیفه

معدش ضعیفه

سرلاک که غذا نمیشه

پسر من قد یه ورزش کار 

توانبخشی میره

غذا ندم که بدتر میشه

2706