2737
2739

کادو چی بخرم حالا معلوم نیست بیام یا نه  چون الان اینجا بودم یک شنبه می زاره یا نه شوهرم چه کنم اجازه بده  آبجی مامانم انگار هدفن می خرن داداشم دوست داست داره سوپرایزش کنیم

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
ساعت هوشمند مودیو

آخه میگن زود خراب میشه

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ا میخواستم بگم هدفون بگیر 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
یه پتو خوشگل حوله حمام  

تازه لاهاف انداختن براش 

2738
ساعت هوشمند مودیو

بنظرت چنده