2733
2734
عنوان

کرونا

145 بازدید | 14 پست

بچه ها مادر بزرگ شوهرم فوت شده به دلیل سکته 

حالا امشب شب جمعه گرفته بودن ما رفتیم، امروز هفتم‌ بود من اصلا به خاطره کرونا نرفته بودم، شوهرم گفت امشب خلوته بیا بریم زشته، ، اشتباه کردم دختره 7 ماهمو بردم، کل جمعیت 20 مرد 20 زن که توی دو طبقه بودن، حالا فهمیدم 2 تا از بچه ها که 8، 9 ساله هستن کرونا گرفتن و نیومدن، حالا چقدر احتمال داره ما هم بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه بیشتریا بچمو بغل میکردن، خیلی پشیمونم که رفتم، دیگه به خاطره شوهرم و مادر شوهرم مجبور شدم برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خواهرم اینا دو ماه پیش کرونا گرفتن الان خونمون بودن شوهرش رفت دستشویی رفتم الکل زدم بعدم دستامو شستم الان کلا بوی الکل و مایع تو بینیمه بعد شما جون خودتو بچتو به خاطر مااااادر شوهر به خطر میندازی

زندگی پر از فراز و نشیبه باید بجنگی تا سر بلند بشی  
2731

لعنت به کرونا لعنت به چین چی بگم خواهر کاش دندون سرجگر میذاشتی انشالله که مشکلی پیش نمیاد

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓

تو رو خدا رعایت کنین مواظب باشین ایشا الله که چیزی نمیشه فقط یه دو هفته دقت کن ببین علائم اینا ندارین و خونه مامانت اینا نرین 

2738

هم بدون اگه یه فرد کرونایی سرفه یا عطسه کنه حتما میگیری ولی نه اونا نباشه خیلی درصد کمه چون ذرات کمتر پخش میشه به دلت بد راه نده .

نه دیگه هیییییییچ جا نمیرم

میفهمم چی میگی مامان من رفته بود ختم گرفته بودن اینو بغل کرده بودن مامانم نگرفت بعد یه ماه طرفی که مامانم و بغل کردا بود کرونا داشت 

پس کی کرونا گرفتی ک یجا گفتی کرونا گرفتین تازه خوب شدین؟؟   

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
پس کی کرونا گرفتی ک یجا گفتی کرونا گرفتین تازه خوب شدین؟؟    

دقیقا 3 ماه پیش کرونا گرفتیم که دخترم چند روز خونه مامانم بود، این سری به خاطره مراسم که رفتیم چون دخترمم بود ترسیدم اون بگیره که خداروشکر نگرفت

2706