2733
2734
عنوان

آقا خوبی بدی هرچی دیدید حلال کنیدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 73 پست
بچه ها ولی به نظرم خدا می می نازو‌طور خاصی عزیز کرد تو این همه سال هنوز خیلیا به فکرشن و کلی فاتحه و ...

آخه عنوانِ تاپیکش هم خیلی جالبه 👇👇👇

سلام من می می ناز هستم اومدم سهمِ دعای امروزم رو ازتون بگیرم 

من سه سال پیش تاپیکشو خوندم و کاملا حالم دگرگون شد تا مدتها

چقد امیدوار بود به زندگی🙁

همش حرفای امیدوارانه میزد

چقد مطمئن بود به شفا😢

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بگم چیکارت نکنه از سال ۹۴ عضوی پنجاه هزار و خورده ای پست داری الان فهمیدی خواهر😂😂😂😂😘

ضاهرش ۹۴ و ان تا پست

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728
بنده ی خدا سرطان داشتن  کلیپی از ایشون در موقع بیماریشون در آپارات هست. در عینِ بیماری چقدر زی ...

نگو دختر مو به تنم سیخ کرد اون 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
آخه عنوانِ تاپیکش هم خیلی جالبه 👇👇👇 سلام من می می ناز هستم اومدم سهمِ دعای امروزم رو ازتون ...

قلم زیبایی داشتن خدا رحمتشون کنه و قلب مهربونی

یه حس خاصی به آدم میدن هم حس عضو نزدیک هم اینکه آدم باورش نمیشه به رحمت خدا رفتن 

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
قلم زیبایی داشتن خدا رحمتشون کنه و قلب مهربونی یه حس خاصی به آدم میدن هم حس عضو نزدیک هم اینکه آدم ...

توی این شبِ جمعه ای هم فاتحه می خواستن که به وسیله ی این تاپیک ازشون یاد شد. 

💛💛💛 دوستان لطفا یک فاتحه نثار روح می می ناز عزیز کنید 💛💛💛

اسم اصلیشون مریم سعیدی مقدم هست 

2740

خدا رحمتشون کنه 

منم وقتی فهمیدم تا مدتها

تو فکرشون بودم خدا رحمتشون کنه 

خدا کنه ما هم انقدر مثل ایشون خوب باشیم

بعد فوتمون ازمون یاد کنند 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
چقد امضات قشنگه کفم برید ایول

قربانت 😍

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍