2733
2739
عنوان

بچه ها از شوهرم خبری نیست چه غلطی کنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2644 بازدید | 153 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از مغرب تاحالا هزار بار زنگ زدم

زنگ بزن داداشش فقط ولی بگو به کسی فعلا نگه بقیه رو نگران نکنه بیفته دنبالش پیداش کنه 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
نصف شب شده جای شما استرس گرفتم😑  من بودم زودتر ازاینا ز میزدم

دارم میمیرم بخدا از مغرب تاحالا هزار باره دارم زنگ میزنم

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2731
2740
نه بگو. خدایی نکرده اگه مشکی گرفتاریی چیزی براش پیش اومده لااقل اونا درجریان باشن برن کمکش

وای بدبختی اینه دشمن هم داریم زیاد

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

عزیزم فقط زنگ بزن به برادرش تا اون بیشتر و بهتر پیگیرش بشه و بگو این موضوع رو با پدر و مادرش درمیون نذاره که الکی نگران نشن 

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
😐این موقع شب اونم تو پاییز! یه زن تنها  اصلا عاقلانه نیست

خب اسنپ

اژانس

فامیلی پدرشوهری چیزی

من بودم الان کل شهرو بهم ریخته بودم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
آره واقعا درک میکنم منم اینجور وقتا خیلی نگران میشم/اگه فک میکنی پیش مادرشه زنگ بزن من اصلا طاقت ندا ...

نه اگه اونجا بود بهم میگفت خب از مغرب تا الان هزار بار زنگش زدم

2706