2737
2734
سلام دوستان خوبم...

من موندم برای زایمانم چه بیمارستانی انتخاب کنم..
برای همین از شما کمک میخوام منو راهنمایی کنید..

میخوام بیمه قبول کنه..بیمه تکمیلی دارم....
رسیدگیشون هم خوب باشه...

همچنین میخوام بگید بیمه چقدر از هزینه تونو قبول کرده و نوع بیمتون چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز من سال گذشته زایمان داشتم تو بیمارستان تخصصی و زایشگاه مادران - عباس آباد
از بیمه تکمیلی آسیا استفاده کردم که پارسال 800 تومن رو میداد الان شده 1 تومن و کل هزینه بیمارستان که ما دادیم 700 تومن شد و دستمزد دکترم هم 500 جداگانه. من سزارین اسپاینال شدم.
من از همه چیز مادران راضی بودم پرسنل زبده ای داره و فوق العاده مهربونن.
مادر نه تکرار می شود، نه تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان سارا اگه تهران هستی ، بیمارستان جواهری دانشکده پزشکی دانشگاه آزاده رسیدگی خیلی خوب دارن هزینه هم کم می شه . اگه طرف قرارداد بیبمه ات باشه که هزینه بیمه رو مستقیماً از خودشون با نامه نگاری می گیرن و اگه هم طرف قرارداد نباشه هزینه رو می دی یه نامه برای همون شرکت بیمه خودت می دن و می ری پولت رو از بیمه تکمیلی خودت می گیری . رسیدگی و اخلاقشون حرف نداره من خیلی راضی بودم . پیش دکتر امدادی روزهای دوشنبه می رفتم .

آدرس بیمارستان : خیابان شریعتی ، خیابان زرگنده بیمارستان جواهری .
2731
سلام. منم شهریور 89 زایمان کردم تو بیمارستان پارسیان با خانم دکتر منیره اخلاق نجات

از رسیدگیشون راضی بودم خیلی زیاد. مخصوصا اینکه من طبیعی به روش القای درد بودم و از ساعت ده صبح تا نه شب که بچه دنیا اومد همش در حال مراقبت از من بودن

یه خانم پرستار تو بخش زایمان بود به نام خانم ناظری واقعا یه فرشته بود علاوه بر خانم دکتر خودمکه از صبح تا شب کنار تحتم نشسته بود

ما بیمه تکمیلی سینا داریم که بیست و پنج درصد رو خودمون دادیم و حدود چهارصد تومن شد
منم دوسال پیش تو پاسارگاد بودم سزارین با دکتر فاطمه محمدیاری. بی نظیر بودن همه چیز. هزینه ام هم با بیمه تکمیلی 400 اینطورا شد .600 هم دکی گرفت نوش جونش.
امشال هم میرم همون پاسارگاد
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
عسل جون یعنی هزینه خودت 1 میلیون تومن شد؟

من نمیخوام زیاد هزینه کنم....

جاریم پارسال بیمارستان لاله زایمان کرد هزینه سزارینش شد 1200..که از این مبلغ فقط 100 تومنشو خودش پرداخت کرد..دکترش هم هیچی نگرفت..
2738