2733
2739
عزیزم بچه ی من از بدو تولد تا الان که دو سال و نیمشه ۲۴ ساعت همین دو تا انگشت تو دهنشه جوری که انگشت ...

دخترم انگشت شصت دست چپش رو می خورد ..گاهی شبها از صدای ملچ و ملوچ بیدار می شدیم ...هر کاری که می کردم فایده نداشت ...تا اينکه وقتی سیزده ماهه بود یک بلوز کهنه اش رو برداشتم و آستین دست چپش رو با چرخ خیاطی دوختم ..برای پنج شبانه روز ..شب اول همه ش سعی می کرد بخوره ، نمی تونست گریه می کرد ..شب دوم کمتر گریه کرد شب سوم خیلی خیلی کم.   دیگه تمام شد

ایشونم لطفا با رعایت پروتکلهای بهداشتی بماچ از طرف من 

😄😄باشه به خدا همین الان جوری داره می خوره تو تاریکی صداش کل اتاقو گرفته 😂😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😄😄باشه به خدا همین الان جوری داره می خوره تو تاریکی صداش کل اتاقو گرفته 😂😂😂

وااای خدااا🤤🤤😍😍

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2731

منم بچه بودم به قدری دستمو خوردم که دستم قارچ زد بردنم دکتر می خواستن ازم آزمایش قارچ بگیرن که مامانم نزاشت دو تا انگشتم و با باند بست طوری که گنده بشه خود به خود از سرم افتاد. 

دختر عمم دقیقا این دو تا انگشت وسطشو حتی تا پنج سالگی خورد با قول جایزه و این چیزا ترکش دادن. برای اون اون قدر می خورد که دستش سر بشه و جا به جا کنه. 

تدریس خصوصی و رفع اشکال درس ریاضیات و هندسه و آمار و احتمال به شکل مجازی و یا حضوری هر جلسه 20 تومن. به تدریس علاقمندم برای همین این کارو انجام می دم کاملا با ذوق و علاقه. 
میگن چون شیرمادر نخورده دستشون رو میمکن

نه عزیزم ربطی نداره

بعد 3 سال دیدی ادامه میده با لاک تلخ جلوشو بگیر

وگرنه قبلش کاملا طبیعیه

چون خواهرم تا 6 سال میخورد و تا حد روانشناس رفتیم میدونم

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
وااای خدااا🤤🤤😍😍

هر وقت می خواد بخوابه این کارو می کنه الان یاد گرفته پتوشو می گیره می ذاره دهنش 😍😍

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
 😂😂😂😂😂😂 ببخشید

چرا ببخشید😂

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2738
گفتم شاید ناراحت بشی واسه خنده ام

نبابا😂😂😂😂😂خود خالم ناراحت داشت تعریف میکرد اینو گفت من وسط غلط میزدم میخندیدم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
دخترم انگشت شصت دست چپش رو می خورد ..گاهی شبها از صدای ملچ و ملوچ بیدار می شدیم ...هر کاری که می کرد ...

چه ایده ی خوبی وای عزیزمممممممممممم

نمایندگی کودک دو زبانه لطفا در اینستاگرام همراهی کنید              koodak_dozabane_in_iran
نه عزیزم ربطی نداره بعد 3 سال دیدی ادامه میده با لاک تلخ جلوشو بگیر وگرنه قبلش کاملا طبیعیه چون خ ...

منم پسرم میخوره ولی هرچی بزنم سرانگشتش یابازمیکنه یامیره میشوره.۳سالشه انگشت میخوره واقعا دیگه موندم چیکارکنم 

اگه بچت کوچیکه اصلا تلخک و اینا نزن چون بچه کوچیک عقلش نمیرسه که تلخه نباید بخوره با وجود تلخی بازم میخوره و در نتیجه معدش داغون میشه(تجربشو داشتیم تو فامیل )

بذار یکم بزرگتر شه که حرف حالیش شه اون وقت با حرف زدن یا با کمک مشاور ترکش بده

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
منم پسرم میخوره ولی هرچی بزنم سرانگشتش یابازمیکنه یامیره میشوره.۳سالشه انگشت میخوره واقعا دیگه موندم ...

وای بچه دوست منم اینجوری بود اخر با تجویز دکتر گچ گرفتن دو هفته بالاخره ترک کرد

2706