2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه قبول نکرد چی ..اگه گفت رفتی دیگه نیا چی ..با یک بچه ۶ ساله و یکی تو شکمت 

ببین البته من و شوهرم خیلی مشکل داشتیم و اگرم ضوهرم میگفت برو دیگه برنگرد برام فرقی نداشت.

درسته شرایط آدما با هم فرق داره.

انشاالله به حق صاحب الزمان شوهرت خودش هر هفته می بردت دیدن مادرت

2731

فعلا تلفنی با مادرتون در تماس باشین یا تصویری....به نظرم زیاد سر لجش نیار یه مدت که بگذره آروم میشه برات دعا میکنم البته اگه قابل باشم

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.

عزیزم خدا کمکت کنه اگر خوندم برات دعا میکنم

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
عزیزم امشب وقت ندارم فردا برات توسل میخونم. البته خودشیفته نیستما معتقدم  خدا هممونو دوست داره.

میشه واسه منم دعا کنید.خیلی دلم گرفته خیلی تنهام گرفتارم ونمیتونم با هیچ کی دردل کنم.انگار خدا هم صدامو نمیشنوه  

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔

تو رو خدا برای مادرم و خواهر کوچیکه ی منم دعا کنید .

شوهر خواهرم اسمش مهدی یه ادم عوضیه  که ماهها اجازه نمیده خواهرم بیاد مادرشو ببینه یا مادرم و ما بریم خواهرمو ببینیم چون پدرمون که مرد ارثی نداشت که به خواهرم برسه فقط برای همین. و هدفش دق دادن مادرمه تا خونه رو که بابام به نام مادرم زده بود بعد مرگ پدرم یه بخشیش به خواهر کوچیکم ارث برسه و به نیت کثیفش برسه

خواهرم دوتا بچه داره   بچه هاشو که اصلا نمیذاره مادرم یا ما ببینیم فقط سر زایمان خواهرم پارسال دی ماه گذاشت خواهرم ده روز خونه مادرم بمونه تا سر پا بشه و بچه ی بزرگترش که 4 سالش هست رو هم جمع کنه اخرین بار دی ماه پارسال مامانم بچه های خواهرمو دیده .تلفنم میزنیم به خط خواهرم یا خاموشه یا اگر روشن باشه جواب تلفن نمیذاره بده چکش میکنه خواهرم هر چند ماه یبار میاد دم در حیاط مادرمو در حد یک دقیقه میبینه و میره ( مادر شوهر خواهرم تو همون کوچه ی مامانم اینا ساکنه یعنی شوهر خواهرم پسر همسایه های ته کوچمون بود خدا لعنت کنه مادر عفریبتشو که شوهر خواهرمو پر میکنه که خواهرمو اذیت کنه و مادرمو اذیت کنه بلکه مادرم دق کنه و خونه ای که به نام مادرمه به خواهرم ارث برسه پسرش وضعش خوب تر بشه

خدا لعنتش کنه خدا سزای شوهر خواهرمو مادرشو بده انشالله بمیرن خواهرمم نجات پیدا کنه از دست این دیو.خواهرم به خاطر دااشتن دوتا بچه و ترس اینکه پسر و دخترشو ازش نگیره مجبوره تحملش کنه

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین

[QUOTE=160860494]تو رو خدا برای مادرم و خواهر کوچیکه ی منم دعا کنید . شوهر خواهرم اسمش مهدی یه ادم عوضیه  که ما متاسفم حتما شرایط سختیه ولی گاهی هم باید جنگید مثلا مادرشوهر شما دختر نداره؟ برین سراغ خونواده ی دامادش...یا محل کار دامادتون...یا حتی برای آشتی برین موی دماغش بشین یا ریش سفید واسطه کنین 

میشه واسه منم دعا کنید.خیلی دلم گرفته خیلی تنهام گرفتارم ونمیتونم با هیچ کی دردل کنم.انگار خدا هم صد ...

من دعات کردم

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
میشه واسه منم دعا کنید.خیلی دلم گرفته خیلی تنهام گرفتارم ونمیتونم با هیچ کی دردل کنم.انگار خدا هم صد ...

عزیزم باعث افتخارمه. حتما دعاتون میکنم ولی خودتون هم برای بهتر شدن شرایط زندگی و بهتر شدن حالتون حتما تلاش کنید. هر روز نعمت هایی که به خاطرش از خدا ممنون هستی رو بنویس و به خاطر اون ها خدارو شکر کن و از خدا بخواه که حاجتت رو بده. حتما نتیجه می گیری عزیزم

2706