2737
2734
عنوان

میگن خونتون جن داره مگه؟

506 بازدید | 55 پست

دخترا یه اتفاقای عجیب تو خونمون می افته این مدت

اول لباس شوییمون خراب شد الکی...

بعد هم جارو برقیمون الکی سوخت(همشونم محافظ داشتن)

بعد کنتور گازمون😣و عوضش کردیم

امشبم آبگرمکن خونمون الکی خاموش شد و دیگه هرکاری میکنیم روشن نشده

ببینید

یکی از اشناهامون امسب گفت خونه شما جن داره

هم‌من و مامانم هم بابام ناراحت شدیم از لحنش

میدونم طلسم و این چیزا تو زندگی خیلیامون هست

اما همیشه همه چیو رعایت میکنیم و کلا کاری ب کسی نداریم و واجبات انجام میدیم و حتی مستحبات

خیلی حرفش بد بود اصن ترسیدم

دارم ب این فک میکنم دیشب من و مامانم داشتیم میگفتیم چقد این روزا هممون تند شده اخلاقمون و انگار خونه شده میدونِ خالی کردنِ عصبانیتامون و پرخاشگر شدیم.

😔😔😔نگرانم

گیج شدم

هرچی فک میکنم چیزیم ب ذهنم نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای من امشب تنهااااام  من نمیخونم من میرم من میتونم

الان کنارته😈😈

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
وای من امشب تنهااااام  من نمیخونم من میرم من میتونم

اروم باش

هیچی نشده....ی جن بوده فقط

🍒دخترِ گیلاسم🍒هک تل،وات،اینستا،گالری و... ،شماره مجازی وات و تل،فالور فیک و واقعی،شناسایی شماره شخصی ک مزاحمتون شده و نابودی گوشی دشمناتون انجام میشع...اموزش هم داریم😐اینکهrellدارید اماsingleعمل میکنید حس میکنم مشکل settingاز خانوادگیتونه👌🏻😇من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم🤘اما ممکنه ب جای دندون دل بشکنه💔برای همین سکوت میکنم😊                                                 سه راه بیشتر نداری...یا بامن باشی ، یا با تو باشم ، یا توافق کنیم باهم باشیم                                                                                            ❤مرسی ک برام صلوات میفرستید❤  
2738

جدی هنوزم هستن کسایی که به طلسم اعتقاد داشته باشن؟😭😭😭

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
جدی هنوزم هستن کسایی که به طلسم اعتقاد داشته باشن؟😭😭😭

جدی هستن کسایی که هنوز باور ندارن😶😶😶

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
خدایی اسمشم لرز میندازه به جونم 😂

😂😂✋

🍒دخترِ گیلاسم🍒هک تل،وات،اینستا،گالری و... ،شماره مجازی وات و تل،فالور فیک و واقعی،شناسایی شماره شخصی ک مزاحمتون شده و نابودی گوشی دشمناتون انجام میشع...اموزش هم داریم😐اینکهrellدارید اماsingleعمل میکنید حس میکنم مشکل settingاز خانوادگیتونه👌🏻😇من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم🤘اما ممکنه ب جای دندون دل بشکنه💔برای همین سکوت میکنم😊                                                 سه راه بیشتر نداری...یا بامن باشی ، یا با تو باشم ، یا توافق کنیم باهم باشیم                                                                                            ❤مرسی ک برام صلوات میفرستید❤  
2706