2737
2734
عنوان

باید به داروخونه چی بگم؟🙄🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 50 پست

عزیز اگه دوتا دادن پنجاه هست دوزش

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امپول پروژسترون ۵۰ دو عدد عضلانی

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2731

الکی نزن اول برو یک دکتر درست و حسابی که برات بنویسی 

فکر نکنم داروخونه بدون نسخه بهت بده 

چندسال پیش یکی از فامیل هامون چند ماه عقب انداخته بود دکتر براش سه تا نوشت دووور از جون شما دوراز جون شما فوت کرد فامیلمون😐 طفلک دختر خونه هم بود 

عزیزم وقتی دکتر دز نمی نویسه داروخونه پایین ترین دز بهت میده  اصلا ازت نمی پرسه که

مرسی

رفتم دکتر عمومی نوشت

زن نوین ،دختر نجیبی است که عشقش به یک ازدواج موفق ختم شود، همسری نیست که در خفا از خیانت‌های شوهرش رنج بکشد_ پیردختری نیست که در حسرت عشق نافرجام جوانیش بسوزد، او قربانی شرایط رقت‌بار طبیعت سرکوب شده‌اش نیست.زن نوین قهرمانی است که مستقلانه از زندگی طلب می‌کند، که اعتماد به‌نفس دارد، که علیه بردگی جهانی زنان در مقابل دولت و خانه و جامعه می‌ایستد، که به عنوان نماینده هم‌جنسانش برای حقوقش می‌جنگد.          📕 آزادى_زنان✍ #الکساندرا_کولنتای
2740
من قرصشو خوردم😶

جدی؟ تاثیر هم داشت؟

مگه قرص داره

قرص که خیلی بهتره با این کرونا

زن نوین ،دختر نجیبی است که عشقش به یک ازدواج موفق ختم شود، همسری نیست که در خفا از خیانت‌های شوهرش رنج بکشد_ پیردختری نیست که در حسرت عشق نافرجام جوانیش بسوزد، او قربانی شرایط رقت‌بار طبیعت سرکوب شده‌اش نیست.زن نوین قهرمانی است که مستقلانه از زندگی طلب می‌کند، که اعتماد به‌نفس دارد، که علیه بردگی جهانی زنان در مقابل دولت و خانه و جامعه می‌ایستد، که به عنوان نماینده هم‌جنسانش برای حقوقش می‌جنگد.          📕 آزادى_زنان✍ #الکساندرا_کولنتای
الکی نزن اول برو یک دکتر درست و حسابی که برات بنویسی  فکر نکنم داروخونه بدون نسخه بهت بده  ...

😱😮😥😓😞 وای

الکی نزن اول برو یک دکتر درست و حسابی که برات بنویسی  فکر نکنم داروخونه بدون نسخه بهت بده  ...

اخه چرا؟

امبولی میکنه ریه فک کنم اره؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

دختر بروفن و ژلوفن نیس که بی نسخه بهت بدن

برو دکتر برات بنویسه برو بگیر 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706