2737
2739
عنوان

خوشگلای حس ششمی میشه بیاین

906 بازدید | 197 پست

خانومای عزیز لطف کنین بگین حس ششمتون چی میگه

دوست پسرم میخواد به مامانش بگه با مامانم حرف بزنه واسه خواستگاری

لطفا بگین چیش میشه به نظرتون؟خانواده ام قبول میکنن یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس شیشم نیستم به دلم میوفته

مادرت میگه بیاین برای خاستگاری همه چی حل میشه میرین سر خونه زندگیتون

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
2728
اومدی ب منم بگی کی باردار میشم و جنسیتش

۱۳روز دیگع فک کنم پسرع 

شایدم دوقلو به دلم افتادع

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
2740
اومدی منم بگو کی خونه دارمیشم وزندگیم چطورمیشه ممنون

۴ماه دیگع وقتی خونه میخرین خیالت راحت میشه زندگیت اروم میشه

۴ماه دیگع وقتی خونه میخرین خیالت راحت میشه زندگیت اروم میشه

دوستم راجع ب خودم و شوهرم چی حس میکنی و رابطمون

مربی بدنسازیم 💪💪با اراده و پرقدرت تلاش کن برای رسیدن به هدفت.😉🙃
شما حس ششمی هستی؟

نه به دلم میوفته و به تصورم میاد تصاویر درباره ی اون موضوع😊

2706