2733
2734
عنوان

خارش مو لطفا بیاید

74 بازدید | 14 پست

من هروقت میرم حموم چند روز بعدش دوباره خارش میگیرم علتش چیه حتی شامپو هامم عوض میکنم فایده ای نداره از اوه و اکتیو بعضی وقتا استفاده میکنم لطفا ی شامپو صدخارش معرفی کنید

Whoever said money can’t solve your problemsMust not have had enough money to solve ’em

شپش داری حتما

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصولا فک کنم موهات نمیخاره در اصل سرت میخاره 🤓

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
2738
مگه چند روز یکبار میرید حموم؟!🤔

مثلا سه روز یبار یا چهار روز یبار چون موهامم خیلی سخت شسته میشه حوصله ندارم تند تند بدم میشه ی شامپو ضدخارش معرفی کنی

Whoever said money can’t solve your problemsMust not have had enough money to solve ’em
مثلا سه روز یبار یا چهار روز یبار چون موهامم خیلی سخت شسته میشه حوصله ندارم تند تند بدم میشه ی شامپو ...

شامپو خاصی  نمیخواد عزیزم موی چرب یکروز درمیان حداقل باید شسته بشه وگرنه خارش میگیره

شامپو خاصی  نمیخواد عزیزم موی چرب یکروز درمیان حداقل باید شسته بشه وگرنه خارش میگیره

از حموم رفتنم واااقعا متنفرم اصلا حوصله ندارم ب زور میرم چون موهامو صدبار باید شامپو بزنم تا خارشش بره

خب راه حلش چیه🙄

برادرم ی زمانی این مشکلو داشت اون بخاطر شورش بود واسش شامپو ضد شوره خریدیم رفع شد شما هم باید دقت کنی علتشو پیدا کنی مثلا همین شوره ،دیر ب دیر حموم رفتن ،شپش یا خوب آبکشی نکردن شامپو  از روی سر و....

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
2706