2733
2739
عنوان

بچه ها خواهش میکنم تورو خدا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 71 پست
عزیزم ۱۰۰ تا می خونم  تورو خدا برا حاجت دل منم دعا کن دعا کن خدا برام معجزه کنه

ایشالله همیشه تن خودتو خانوادت سالم باشه

گاهی وقتا لازمه زمین بخوری تا بفهمی کیا پشتتن...کیا باعث رشدتن...کیا میرن ....کیا همه جوره پات میمونن...گاهی وقتالازمه جوری زمین بخوری که زخمی بشی...زخماتو باز بزاری تا ببینی کیا نمک میپاشن کیا مرهم میزارن....کیا هم دردن...کیاهم خوددردن...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۱۰۰ تا برات فرستادم گلم حاجت روابشی

ایشالله همیشه سالم باشی و حال دلت خوب باشه

گاهی وقتا لازمه زمین بخوری تا بفهمی کیا پشتتن...کیا باعث رشدتن...کیا میرن ....کیا همه جوره پات میمونن...گاهی وقتالازمه جوری زمین بخوری که زخمی بشی...زخماتو باز بزاری تا ببینی کیا نمک میپاشن کیا مرهم میزارن....کیا هم دردن...کیاهم خوددردن...
2728
فقط ی سوال چله بسم الله ..... چطوری میگیری؟ اسم من فاطمه برام دعا کن عزیزم🍃♥️

عزیزم اول نیت کن بعد چله تو شروع کن به این صورت که روز اول۱۰۰تا روز دوم۲۰۰ روز سوم۳۰۰ روز چهارم۴۰۰و....تا چهل روز ادامه میدی روز چهلم باید۴۰۰۰هزار تا بسم الله الرحمن الرحیم بگی...ولی واقعا نتیجه میده من ازش حاجت گرفتم

بسم الله الرحمن الرحیم خالی؟ یا بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم؟

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
100تا برات میفرستم عزیزم برای سلامتی مادرم بچه دار شدن خواهرم و یه بخت خوب برای منم دعا کن. همین که ...

ایشالله بحق بسم الله تن همتون سالم باشه و خواهرتم یه گوگولی بیاره وخودتم با یه آدم لایق خوشبخت شی

بسم الله الرحمن الرحیم خالی؟ یا بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم  الله الرحمن الرحیم؟

نه جونم بسم الله الرحمن الرحیم خالی

2738
استارتر عزیز ۱۰۰تا برات میفرستم

مرسی عزیزم حاجتروابشی و دلت خوش باشه

نه جونم بسم الله الرحمن الرحیم خالی

عزیزم ۱۰۰تافرستادم

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
۵ تا فرستیدم برات

ممنون عزیزم حاجتروا شی

2706