2737
2739

این شوهرای بدبخت تلویزیونم نگاه کنن واسه خانمشون چرا ایجاد میشه😂

خوش باشین باهم

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی چرته .نشون میدن یه خانم بیوه اینهمه خواستگار داره یعنی چی اونم با یه بچه .!!!! دقیقا توهینه ....عملا دارن نشون هر مردی از راه برسه به زنه بیوه پیشنهاد میده( البته با معذرت از خانمهای بیوه) . ولی خداییش توهینه به خانماست

کدوم یکی از سریال های که می‌ذارن بی محتوا نیست همشون همینن هیچ موضوعی ندارن فقط قسمت الکس پر کردن

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 
2738
2706