2733
2739

اون رژیمی ک توش گرسنگی کشیدن داره به درد نمیخوره وزن ک کم نمیکنی هیچ بدنتم اسیب میبینه

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه با برنامه کرفسه نباید بیشتر بخورم

هر برنامه ای ک باشه این اصولی نیست ک گرسنگی بکشی،من هرچی بخوام میخورم ولی یه گرمم اضافه ندارم هیکلمم رو فرمه،چرا چون هوازی فعالیت میکنم،،اگه شماچربیات زیاده برنجوخیلی کم کن نونم همینطور چربی و فست وفود شیرینی های مصنوعی،بقیه چیزا اوکیه بخور،،باگرسنگی عضله سوزی میکنی نه چربی

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
2738
هر برنامه ای ک باشه این اصولی نیست ک گرسنگی بکشی،من هرچی بخوام میخورم ولی یه گرمم اضافه ندارم هیکلمم ...

نه من مربی فیتنسم میخام چند کیلو کم کنم.بعد عضله سازی کنم

تو خیلی باارزشی
نه من مربی فیتنسم میخام چند کیلو کم کنم.بعد عضله سازی کنم

منم مربی ام البته رشته ساعت شنی،خیلی عجیبه ک یه مربی برای تناسب اندام گرسنگی میده به خودش!!!چون همه ورزشکارامیدونن نباید این کاروکرد