2737
2734
عنوان

قضیه دنیا همسرم و امشب رویایی اش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1285 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برم اسید بخورم

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2728

چ بی جنبه شما چکار دارین یه میوه بوده که بوده همینم بعضیا انجام نمیدن الان حسودیشون شده

بنده خدا تاپیک زد منم یه چیز جدید یاد گرفتم

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
چ بی جنبه شما چکار دارین یه میوه بوده که بوده همینم بعضیا انجام نمیدن الان حسودیشون شده بنده خدا تا ...

ما کار نداریم بهش که بابا من فقط تاپیک زدم ببینم چکار کرده منم یاد بگیرم نمی‌دونستم شوخی کردن باهاش !

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2738

گزارش بزنید لایک کنید صلوات میفرستم ممنون

اسی ببخشید 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین 🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤️ حامله نیستم از تیکر خوشم میاد ❤️ قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون ❤️ 
تشت آب و گلاب هم واسه پاهاش بذار رویایی تر بشه 

خخخخ سرخ کردم همشو خودم خوردم من شیر میدم اون چه کارست   تازه باهاشم قهرم   

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2706