2737
2734

۱۸ سالمه شوهرم ۳۹ پسر عمومه ۱۵ سالگی ب اجبار زنش سدم و بعدش کم کم بهش علاقه پیدا کردم 

خیانت کرد با وجودی ک من خیلی از خودم زدم براش 

بعد خیانتش منطقی ب زندگیمون نگاه کردم 

شوهرم بعد خیانتش پشیمون شد خیلی مهربون شده اخلاقش ک خیلی تغیر کرده 

ولی من هی نمیتونم خیانتشو فراموش کنم و باهاش دعوا میکنم و اونم وقتی من دعوا میکنم یا لج میکنم بدت  میشه  مثلا دروغگو میشه بد قول میشه مقایسه میکنه قدر نشناس میشه و وووووو .... ولی بعد عصبانیتش باز مهربون میشه و از دلم در میاره 

و ی چیز دیگه اون بچه میخاد من نمیخاااامممم 😔😔 من میخام کنکور بدم اصلاااا بچه دوست ندارم 

الان فقط بخاطر اون ی ذره مهربونییاش دو دلم برا طلاق 😔😔 

البته شرایطم بعد جدایی هم خیییلی سخته 😔😔 نمیدونمممممم ای خداااااااااااا 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 

اختلاف سنی تون خیلی زیاده😐😐😐اشکال ندارع گذشته ها گذشته

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه پشیمونه و اخلاقش خوب شده طلاق نگیر. به بعدش فکر کن چه میدونی با کی ازدواج خاهیکرد اون چه اخلاقی خاهد داشت شاید بدتر باشه شرایطش

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
جدا شو بابا  مرتیکه خر با اون سنش خجالت نکشید تو الان جدا شی زندگیت شروع میشه خودتو بساز

از تنهایی از جدایی میترسم مخصوصا ک شرایطم سخته بعد حدایی و انگار خیلی وابسته شوهرمم 😔😔

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 
2738
خودت داری میگی باهاش بد برخورد میکنی توقع داری چیکارت کنه !   حواست بهش نیس ! بیشتر مردا توجه و ...

من ک اولش خوب بودم خیییلی خوبی در حقش کردم اخرش با خیانت جوابمو داد الان تعزر کرده ک من نمیتونم فراموش کنم 

بدترین کار جدایی هست وقتی میدونی چی در انتظارت هست پس الان که خوب شده و شمام میگی وابسته ایی خرابش نکن فقط بگو صبر کنه برای بچه به شرایط پایداری روحی رسیدی بچه دار شو بیخیال جدایی عاقبت خوشی برات نداره 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
اگه پشیمونه و اخلاقش خوب شده طلاق نگیر. به بعدش فکر کن چه میدونی با کی ازدواج خاهیکرد اون چه اخلاقی ...

ولی اخه  من بچه دوس ندارم اون بچه میخاد 

من میخام درسمو بخونم 😔

خیانتشو نمیتونم فراموش کنم هی یادم میاد خیانتش با اشنا بود و این خیلی بدتره 

اختلاف فکریمون وحشتناک متفاوته و همش دعوا داریم 

فقط من انگار هنوز دلم گیره 😔😔

2706