2733
2739
عنوان

برخورد مادر خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 2363 بازدید | 188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا برادرت خره بخوادازهمچین خانواده دختربیاره .اون دختر بچه همون مادره خواهرش اونه فک کردی به درد ...

همه اون حرفارو بهش گفتم گفت به تو ربطی نداره زیادم حرف بزنم دعوا میکنه برادرم اصلا غیرت و مردنگی نداره هزار تا مادرو پدرو فدای دختره میکنه !فقط دلم واسه مادرم میسوزه زنه بهش میگف باید به دخترم احترام بزاری

بالاخره سن مادرشوهر کم نیست که. به سنش چه ربطی داره؟ اتفاقا باید سرد و گرم روزگار رو چشیده باشه و م ...

مثلا میگم سنش بالاست به خاطر سنش حوصله نداره

کاش دلها در چهره ها بود.....
2728
همه اون حرفارو بهش گفتم گفت به تو ربطی نداره زیادم حرف بزنم دعوا میکنه برادرم اصلا غیرت و مردنگی ندا ...

واقعا حالم از اون خانوم بهم خورد و ببخشید خاک بر سرش

از آدمای تازه به دوران رسیده هست اطرافم

کاش دلها در چهره ها بود.....
مثل من بود شرایطتت؟ بار اول محل نداد؟

همین الانم چشم دیدنمو نداره

وقتی سلامش میکنم توی صورتم نگاه نمیکنه جواب بده

همیشه به چشم دشمن منو نگاه میکن

ومتاسفانه شوهرمم نمیپذیره رفتارای مادرشو

2738

یه بارم واسه من یه خواستگار اومد اومدم نشستم مادره یکم با دهن کج نگام کرد😞 یهو گف دخترتونم که چاقه😓😒😢

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
عزیزم تا ۲۰ ازدواج میکنن تو خانواده ما

تو خونواده ما هم هس .. من هنوز ازدواج نکردم . یه نامزدی مسخره هم داشتم بهم زدم ..والا 

پر شور , عجیب , کنجکااااو 😎 دوستدار طبیعت , اهل موسیقی , مربی شناااا 😍
2706