2737
2739
عنوان

تا حالا شده انقدر از کسی بدتون بیاد...

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 32 پست

وای مشکل از جایی شروع میشه که دقیقا همین ادما از اقوام باشن .....ناخواسته همش درگیری ذهنی داری ، ولی تا جایی که میشه باید از مرکز توجهت دورشون کنی سخته ولی بعد از یه مدت نتیجه ش عالیه ، انگار وجود خارجی ندارن ، پس تا میتونی حتی تو ضمیر ناخوداگاهت هم بهشون بها نده چه برسه به واکنش و توجه و حرص و جوش ....نادیده بگیرشون از صمیم قلب

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

نه تنفر ندارم چون باعث میشه من اذیت بشم و ضعیف بشم .این آدما را من محل نمیدم 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره خواهرشوهر ومادرشوهرم

تحمل ميكنم تو روشون ميخندم و به روم نميارم ولي خودشون ميدونن ازشون متنفرم و منم ميدونم از من متنفرن😂

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2738
عزیزم اینکه باهاشون یه جایی مشخصه. میتونم بپرسم چند ساله باهاشون یه جایی و رفتارشون در قبال تو چی ب ...

نه یه جا نیستیم.هیچی از اول تو قیافه و ادا و اذیت کردن بودن.دیگه خوبم باشن تحمل دیدنشونو ندارم

وای مشکل از جایی شروع میشه که دقیقا همین ادما از اقوام باشن .....ناخواسته همش درگیری ذهنی داری ، ولی ...

آره خانواده همسر هستن.هر کاری میکنم نمیشه.فقط با دوری کردن یکم بهتر میشم اونم همش گیر میدن که بیاین همش اینجا باشین.منم نمیرم اما حوصله هم ندارم همش به شوهرم‌ بگن این حرفا رو.حتی وقتی کم میبینمشونم باز حتی یه خبر ازشون میره رو مغزم.حس بدی پیدا کردم که درست نمیشه

تا حالا از کسی نفرت نداشتم ولی تو سایت یکی هس ازم متنفره😅

نفرت ندارم.اگه نمیدیدمشون مث هر ادمی که ازش خوشت نمیاد و بدون نفرت کنارش میذاری میشد.اما میبینمشون حس منفی میگیرم

آره خانواده همسر هستن.هر کاری میکنم نمیشه.فقط با دوری کردن یکم بهتر میشم اونم همش گیر میدن که بیاین ...

ببین عزیزم من هم مثل شما درگیر این مساله بودم ، دقیقا از اینکه شما رو ازار بدن لذت میبرن و دلیل دعوت شونم همینه و بس و اصرارشونم بابت لذتیه که از نقطه ضعف شما میبرن پس اگر چاره نیست برو اما رو نقطه ضعف هات کار کن ، خونسرد باش در بهترین وضعیت ممکن برو با برنامه ،سعی کن فقط لبخند بزنی و به هیچ عنوان ناراحتی تو نشون ندی ، در لحظه اگر شد واکنش نشون بده نه بعدا بیای حرص بخوری ، دقیقا همسرتو روشن کن تا رفتار اطرافیانشو در نظر بگیره چون دیر یا زود متوجه میشه عمدا چه رفتارهایی رو انجام میدن و اون وقت روابط یا درست میشه یا کمرنگ 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
ببین عزیزم من هم مثل شما درگیر این مساله بودم ، دقیقا از اینکه شما رو ازار بدن لذت میبرن و دلیل دعوت ...

دقیقا همین کارا رو میکنم اما مشکل من با خودمه که دوس ندارم باهاشون وقت بگذرونم اصلا.هر وقت میرم بعدش حس بدی دارم.روابطمون هم خیلی سطحیه و من کلا علاقه ای به ارتباط باهاشون ندارم.فقط دلم نمیاد بگم کلا کات.چون بهر حال خانواده همسرم هستن.دوس ندارم این کارو بکنم

2706