2737
2739
عنوان

آدم شناسا بیان

80 بازدید | 11 پست

ما یه گروه مشترک داریم در مورد موسیقی هر هفته یکی دو نفر جدید هم بهمون اضافه میشن بعد یه پسری که از اعضای اصلی گروهه همه دخترارو عزیزم و جون و کلا سوم شخص خطاب می کنه، حتی دخترایی که تازه اضافه شدن

ولی با من اینجوری نیست خیلی رسمی و محترمانه و شما خطاب میکنه همش. در حالی که رفتار منم مثل بقیه هست

کنجکاو شدم دلیلشو بدونم وقتی یه پسر با آدم رسمی حرف میزنه ولی با بقیه خوبه یعنی چی دقیقا؟! اون پسر اهمیتی نداره واسم ولی پیش دخترای گروه که باهاشون صمیمی هستم یه حس بدی بهم دست میده

یا بدش میاد یا در حال احترامه

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بیشتر احترام میذاره  ... شماهم با احترام برخورد کنید

پس چرا به همه اینجوری احترام نمیذاره؟

به اونا هم احترام میذاره اما جنس احترامش فرق داره

با من رسمیه و همون جملات رو وقتی به اونا میگه سوم شخص میشه

حتی با کسی که همین دیروز به ما اضافه شده!!

ممکنه واقعا بدش میاد؟! خب چرا با بقیه اینجوری در حال احترام حرف نمیزنه. احترامش با اونا خیلی دوستان ...

احترام خیلی احتمالش بیشتره عزیزم نمیخواد به چشمت سبک بیاد😂

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2738