2733
2739
خدانکنه چرا؟همه مشکل داریم عزیزم مدیریت مهمه

خیلی برام دعا کنید لطفا خیلی😔❤

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دنیا رو سرم اواره شده چون😔💔

منوتواین سی وسه سال عمری که ازخداگرفتم اینوفهمیدم هرچی زمان میگذره ومابزرکترمیشیم مشکلات ماهم بزرگترمیشن ولی بایدظرفیتمون روبالاببریم بپذیریم واگه حل شدنیه خل کنیم اگرهم نه مدارا

ببین من الان خودم باوجودیک بچه کوچیک باکسی زندگی میکنم که میدونم خائن هست وخیانت میکنه کسی که فقط بخاطرملاک پاک بودن انتخابش کردم خط قرمزمنوردکردهشت سال ازعمرم هدرشدولی چون مدرکی ندارم ونمیتونم ثابت کنم مجبورم باهاش ادامه بدم رودررو باهاش خوبم ولی ازدرون ازش بیزارم متنفرم.اینکه حس میکنم ادامه میده داره عذابم میده

2731
ببین من الان خودم باوجودیک بچه کوچیک باکسی زندگی میکنم که میدونم خائن هست وخیانت میکنه کسی که فقط بخ ...

اخی عزیزم😔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

میبینی عزیزم منم مشکلات دارم.همه ی مردمی هم که میبینی درظاهرخوبن فکرنکن همه خوبن وشما فقط ناراحتی داری همه حفظ ظاهرمیکنن وکنارمیان.نمیدونم مشکلت چیه ولی هرچی هست ایشالا حل شدنی باشه

یه فردی هستی انگار که زیاد اجتماع دوست نداری یعنی دوست داری ولی برای دلت و ارامشت و اینا بعضی وقتا ت ...

حست در مورد اون چیزی که میخوام اتفاق بیفته چیه؟ میتونی حدس بزنی اون اتفاق چیه؟ 

2738
حست در مورد اون چیزی که میخوام اتفاق بیفته چیه؟ میتونی حدس بزنی اون اتفاق چیه؟ 

اومم عزیزم من حس شیشم نیستم ولی دلم میگه از یچیزی ناراحتی انتظار یچیزو میکشی خودت دست به کار شو تا بتونی به هرچی میخوای برسی 

اومم عزیزم من حس شیشم نیستم ولی دلم میگه از یچیزی ناراحتی انتظار یچیزو میکشی خودت دست به کار شو تا ب ...

نه نمیتونم خودم دست به کار بشم

چون هم غرورم میشکنه هم به زیر قولی که دادم میزنم و طرف دیگه کلا هیچ کدوم از حرفامو باور نمیکنه باید 1ماه بصبرم

نه نمیتونم خودم دست به کار بشم چون هم غرورم میشکنه هم به زیر قولی که دادم میزنم و طرف دیگه کلا هیچ ...

ایشالله مشکلت حل بشه خدا بززرگه خوشگلم

مهربوني بيشتر از سنت ميفهمي 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

من چجور آدمیم بنظرتون؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706