2733
2739

بیاید شروع کنیم

@mord    

@آنیدـپ    

عدلپروریستم  اسم واقعیم دریا عدالت وندی ❤مسیح و آرش❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام بنظرتون شخصیت من چطوریه

یه شخصیت اروم و در عین حال گرم و خاکی و رویایی هستی عاشق ارامش داشتنی

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

خب منو بگین هر کی چشش به این پیام میخوره منو بگه اسمم سپیده س 

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
منو اول حدس بزنین

یه فردی هستی انگار که زیاد اجتماع دوست نداری یعنی دوست داری ولی برای دلت و ارامشت و اینا بعضی وقتا تنها بودن رو ترجیح میدی مهربونی

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
خب منو بگین هر کی چشش به این پیام میخوره منو بگه اسمم سپیده س 

یه کسی هستی که ارزوهات خیلی زیادن تلاش میکنی برای رسیدن به تک تک خواسته هات و اینکه ریز بین هستی

ام  مغروری دوستای زیادی داری فعلا کم میگم که بشه مال همرو بگم

اسی تو کمی رومانتیک هستی و عاشق کارای هنری و دوست داری هرکاری که ازش خوشت نیاد رو انجام بدی 

2706