2737
2739
عنوان

اون فیلم دختر ابادانی رو دیدی؟؟؟

194 بازدید | 13 پست

واقعا چقد ترسناکه اییین حجم از خشونت!! 

اونایی که نمیدونن یه دختر ابادانی از یک مدیر درابادان که کله گندس وسه تا شرکت داره اغفال وباردار شده دختره هم رفته در خونه مرده که زنو بچه هم داشته اونا هم کلی کتکش زده موهای دختره تو دست زنه یه مرده دیگه دستشو گرفته یه زنه دیگه هم میخش کرده رو زمین زنه طرفم خودش میگه هره با چاقو زدمشو کوبوندمش تو جدولا سر صورت دختره هم پرخونه یه نگهبان کثافط حرومزاده هم میاد دختره رو دستمالی میکنه به هوای نگهداشتنش😞 کلی حالم بد شد انگار انسانیت مرده 

.     اهدا کننده تخمک.  دیگه پشه ها دارن میزنن نفت در بیاد 😐.        6 مین کاربریمه رحمله. رحمله یوخدی  باشه؟؟؟؟؟؟ 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعیت بوده؟

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
زنیکه به جای این که بره کله شوهرشو خورد کنه زورش به زن حامله رسیده 

همون انگار دختره خودش خودشو حامله کرده 🤔🤔😔😔

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2738

عکس اون نگهبانه پخش شده ایشالله بریزن سرش یکم دستمالیش کنن حالش جا بیاد

.     اهدا کننده تخمک.  دیگه پشه ها دارن میزنن نفت در بیاد 😐.        6 مین کاربریمه رحمله. رحمله یوخدی  باشه؟؟؟؟؟؟ 😁
وای حالم بد شد دیدمش کی فیلم گرفته ینی؟ چرا دختره هیچی نمیگفت؟

دختره اینقدر کتک خورده بود وقتی اون نگهبان بی شرف داشت تو اون شلوغی به سینه هاش دست میزد و با پا رفته بود رو سینش فقط میتونست اروم بگه ولم کن نای حرف زدن نداشت 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
دختره اینقدر کتک خورده بود وقتی اون نگهبان بی شرف داشت تو اون شلوغی به سینه هاش دست میزد و با پا رفت ...

😞 اخخ بعضیا چطوری اینقد بی شرفن اخه  اینجا ابادانی نداریم بگه اصل قضیه چی بوده؟ 

داستان نمیدونم چیه ، اما دلم خیلی سوخت براش، هر کاری کرده باشه هم مثل وحشی ها بهش حمله کرده بودن، اون مامور کثافت هم از همه بدتر

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!