2737
2734
عنوان

ف ا ح ش ه

| مشاهده متن کامل بحث + 2241 بازدید | 77 پست
همین چند دقیقه قبل یه تاپیک بودم زنه صیقه شوهر سابقش شده بعد میگه این خیانته تازه شوهر دوباره ازداوج ...

احسنت، منم همون تاپیک رو دیدم، خیانت کار ها پر از توجیه هستن

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
خدا لعنت کنه  منم بعضی وقتا از بی پولی ب سرم میزنه خیانت کنم ب شوهرم  خسته شدم از این بی ...

گلم مطمئنا که فشار باعث همچین فکری میشه مطمئن باش با این پولا هیچ فشاری از روت برداشته نمیشه تازه ی ضربه به روح و روان خودتم میزنی و یا شایدم ی خانواده دیگه رو هم از هم بپاشونی میدونم اهلش نیستی وگرنه بجای فکر تاحالا این کارو کرده بودی انشالله مشکلات زندگیت کمتر بشن .عزیزم تو این زندگی حتما شوهرتم بی پولی میکشه فکر بخاطر پول بره با ی زن دیگه میدونم حتا فکرشم عذابت میده انشالله موفق باشی عزیز

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا اونایی که دفاع میکنن هم جالبن ، خوبه ادم یکم فکر کنه  این همه زن بدبخت دارن کارگری میکنن ...

حرفتون درسته اونروز توی پمپ بنزین یه خانمه چندتا کتاب دستش بود  و میفروخت و منم دوتا خریدم چون گفتم این میتونه راحت پول در بیاری ولی به سختی صبح تا شب ده تا کتاب دستشه و تو گرما و سرما داره زحمت میکشه هزار تا کار میشه کرد ولی اونا راحتی رو انتخاب میکنن و فاحشگی رو

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙏🌹🤦‍♂️🥀🥀🥀...انسانها همه چیز رو همینطور حاضر و آماده از مغازه ها میخرن و چون مغازه ای نیست ک دوست بفروشد انسانها مانده اند بی دوست روباه به شازده کوچولو گفت تو اگر میخواهی من دوستت باشم مرا اهلی کن شازده کوچولو گفت اهلی کردن یعنی چه روباه گفت یعنی ایجاد علاقه کردن
2731
خیلی هاشون سوار ماشین مدل بالا تو خیابونای بالاشهر میچرخن دنبال مشتری  چند وقت پیش پشت فرمون ب ...

تو ی گروه عمومی ی خانمه تو بیوش ی چیزی نوشته بود ک آدم شرمش میش

شماره اشم گذاشته بود...  

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وااااای خداااای من 😂😂😂😂😂😂😂

اینهمه بانوهای پاک و سرپرست خانوار که کار میکنن ،حلال در میارن ،عفت و پاکی دارن پس چیه؟

اونی که اهل اینکارا نباشه هرگز سمت همچین کاری نمیره دوست عزیز.پس با یه داستان تخیلی جمله ی یه نانویسنده رو رواج ندین.تکلیف صادق هدایت که مشخصه ، خودش مشکلات روحی-مغزی داشته پس حرفهاشم نشأت گرفته از روح و مغز بیمارشه.خدا با دوستدارانش محشورش کنه .

در ضمن مدرسه ای که دولتی باشه برابر قانون نمیتونم ثبت نام نکنه چون به راحتی میشه ازش شکایت کرد.

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
اما قبول دارم دولت ما خیلی نامردن 

😊👍

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
2738
گلم مطمئنا که فشار باعث همچین فکری میشه مطمئن باش با این پولا هیچ فشاری از روت برداشته نمیشه تازه ی ...

ممنونم عزیزم ولی بخدا خسته شدم

بی پولی بچه هام شیر خشک ندارن پوشک ندارن 

یه عالمه عروسک درست کردم کسی نمیخره 

با اینکه دستم درد میکنه با درد دستم میشینم عروسک درست میکنم 

لباس بچه آوردم بفروشم با اینکه اینجا سایت بارداریه و همه بچه دارن هیچکس نمیخره

من خیلی سعی کردم کار کنم نمیشه

خسته شدم دیگه

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
کجا تو بیا کار پیدا کن  هرکی میره دارم میبینم با چشم های خودم زنه میره کار کنه تو شرکت جایب می ...

این همه خانم شاغل هستن ، صاحبکار به همشون نظر داره ؟؟؟؟

نه عزیزم کسی که ذاتش کثیف نباشه هرزگی نمیکنه میره کار میکنه 

شده بره کلفتی کنه 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 وااااای خداااای من 😂😂😂😂😂😂😂 اینهمه بانوهای پاک و سرپرست خانوار که ...

منم با درد دستم میشینم عروسک میدوزم اما فروش نمیره 

از درد دست شب تا صبح بیدارم بخاطر کتک 

لباس بچه آوردم کسی ازم نمیخره 

منم میخوام کار کنم ولی کسی نمیخره ازم 

من چیکار کنم ب نظرت 

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
این همه خانم شاغل هستن ، صاحبکار به همشون نظر داره ؟؟؟؟ نه عزیزم کسی که ذاتش کثیف نباشه هرزگی نمیکن ...

منم قبول دارم عزیزم

کسی ک ب خاطر نداری میده سمیت همچین جیرایی با کسی ک تو ذاتشه و خرابه زمین تا اسمون فرقشه 

پس لطفا این دوتا موردو باهم قاطی نکنین چون من منظورم خانومی بود ک احتیاج داره و لازمه نه کسی ک تو ذاتشه و خرابه

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
حرفتون درسته اونروز توی پمپ بنزین یه خانمه چندتا کتاب دستش بود  و میفروخت و منم دوتا خریدم چون ...

دقیقا پمپ بنزین نزدیک خونه ما هم ی خانم هست جوراب میفروشه

اینا هم بلدن هرشب برن بغل یکی ولی ذاتشون کثیف نیست

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
خدا لعنت کنه اوناییو که میبینن و هیچ کاری نمی کنن

انشالله👊

حالا من از چیزی دفاع نمیکنم 

ولی اینایی که میگن بره کارگری دست فروشی... یه بارم اصلا این شغلارو از نزدیک ندیدن وگرنه میفهمیدن با این پولا پول شاید غذای ادمم درنیاد تو این گرونی

2706