2733
2734
عنوان

ف ا ح ش ه

| مشاهده متن کامل بحث + 2241 بازدید | 77 پست
هزارتا کار هس عزیزم فقط فاحشگی هس مگه؟ 🙂چرا کار بهتری پیدا نکته چرا تن فروشی کنه اخه 

کجا تو بیا کار پیدا کن 

هرکی میره دارم میبینم با چشم های خودم زنه میره کار کنه تو شرکت جایب میخواد بره منت زور بازوی خودشو بکشه صاحب کارش بهش چشم داره

ببین با این حکومت با این رژیم این چیزا بعید نیست

و خیلی زباد تو کشورمون پیدا میشه

که چندین نمونشو باچشم های خودم دیدم متاسفانه😔

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
فقط اون ماشینایی که ترافیک کردن بخاطرش🤐

بخدا عصبی شدم من پشت سرش بودم هرچی هم من و بقیه بوق میزدیم انگار کر بود 

اروم میرفت بقیه میومدن باهاش ل ا س میزدن انگار خیابون مال باباش بود 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجا تو بیا کار پیدا کن  هرکی میره دارم میبینم با چشم های خودم زنه میره کار کنه تو شرکت جایب می ...

گلم پست اول برات گفتم حاضرم بمییییییررررم ولی دست یا حتا نگاه کثیف کسی بهم نیفته این چیزا بر میگرده به ذات گشنگی بکشه ولی تن فروشی نکنه آسمون برا همه ی رنگه اگه اینطوره نصف جامعه یا شایدم بیشتر باید برن تن فروشی

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
بعضی ها همیشه راحت ترین کارو میکنن بعد میگن ما قربانی شدیم

بله عزیزم

منکه منکر این نشدم

خیلیا هستن ک ذاتشون خرابه

و دنبال این کارها با میل باطنی خودشون میرن

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
2731
خیلی هاشون سوار ماشین مدل بالا تو خیابونای بالاشهر میچرخن دنبال مشتری  چند وقت پیش پشت فرمون ب ...

اه، بابا اینا دیگه مریضن 

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛

تو این دوره زمونه همشون کرم دارن فاحشه میشن گشنگی و تشنگی نیست .من میشناسم زنه با ۴ تا بچه بدونه سرپناه و یه قرون فاحشه نشد میرفت تو نظری ها بچه هاشو میگرفت غذا میگرفت خودش نمیخورد چند روزشو با این غذا میگذروند کلفتی میکرد 

همین چند دقیقه قبل یه تاپیک بودم زنه صیقه شوهر سابقش شده بعد میگه این خیانته تازه شوهر دوباره ازداوج کرده زن دیگه داره

مجردم  😉 ۷۵بودم 🥴🥴وزنم ۵۵ باید بشم(۶۸/۲۰) 🙃(۶۸/۸۵)🙂(۶۸/۳۰) 🙂(۶۷/۶۵)🙂 (۶۶/۶۵)🙂(۶۵/۱۲)🙃(۶۲/۸۵)🙂         🧡🧡👈💙💙💙

خدا لعنت کنه 

منم بعضی وقتا از بی پولی ب سرم میزنه خیانت کنم ب شوهرم 

خسته شدم از این بی پولی و فقر و نداری 

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
2738
گلم پست اول برات گفتم حتضرم بمییییییررررم ولی دست یا حتا نگاه کثیف کسی بهم نیفته این چیزا بر میگرده ...

منکه منکر این نشدم

خیلیا هستن ذاتشون خرابه

ولی منم دیدم با چشم های خودم چنین افرادی رو که دارن مجبور میشن اا مجیووور

ولی ادم ک ذاتش خراب باشه رو ک نمیشع کاریش کرد

ذات بد نیکو نگردد چونکه بنیادش بد است

عزیزم میدونی کارگر ی که میاد خانه را تمیز میکنه، ساعتی چقدر میگیره؟ تو شهر من کمتر از ساعتی هشتاد نیست. اون خانم هم کلی راه حتی کلفتی برای تهیه مایحتاج زندگی داره فقر فقط یه توجیه هست برای هرزگی

ضمن اینکه این عروسک های خیابان خرج لوازم آرایشی شون از حقوق کارمند بیشتره، الکی بهانه و توجیه ندین به زنان هرزه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

بهانه بهانه بهانه...

بره دست فروشی...

بره گدایی...

نهایتا بره عقد موقت بشه

زناکار هیییچوقت بخشیده نمیشه...

بدترین کار ممکن رو میکنه

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
کجا تو بیا کار پیدا کن  هرکی میره دارم میبینم با چشم های خودم زنه میره کار کنه تو شرکت جایب می ...

اینا توجیه عزیزم، آدما اگه بخوان میتونن سالم زندگی کنن، اطرافم کم ندیدم خانمایی که با هر مشقتی تن به ذلت ندادن و با نان حلال بچه هاشون رو بزرگ کردن

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

من زن ف.ا.ح ...میشناسم وضعش خوب یعنی هم وضع خونواده ش خوب هم شوهرش 

منتها چون اسمش روشه میره سراغ اینچیزا.فقطم یکی ندیدم تعداد زیاد.

یعنی یه همسایه داریم ۴تا دختر داره .۴تاش هم همینطورن

اینا همش بهونس گلم‌دختری که ذاتش پاکه حتی با وجود تموم مشکلات سمت فاحشگی نمیره تو خود غربم که این مشکلا رو نداره فاحشه زیاد هست پس لطفا خودتونو گول نزنید و کار زشتشونو توجیه نکنین 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
2706