2733
2739
عنوان

درمان جوش صورت

123 بازدید | 5 پست

سلام دوستان❤

صورتم خیلی جوش میزنه از بچگی😖

دکتر رفتم محلول کلیندامایسین ترتینویین و پانژل تجویز کرد

اولی فایده نداشت.ترتینویین هم که پوسته پوسته میکنه و بجاش جوشام بیشتر میشه.نمیدونم پانژل موثره یا نه؟

تجربه ای داشتین؟

میشه کمکم کنین؟و اینکه چطور ازشون استفاده کنم؟

من یه دُخــ💛ـتــرقوی اَم! دَرحالِ مبارزه با «افــسـردگـے!! » خدایا! ممنونم ڪہ هوامو داری!❤☺ میدونم قلب مهربونی داری... میشه از ته همون قلب مهربونت برام دعا کنی که به خواستم برسم؟💚🙂

من پانژل استفاده کردم خییییلی خوب بودبرام بایدروی جوش بزنی یک ساعت بمونه بعدابشوری

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏
من پانژل استفاده کردم خییییلی خوب بودبرام بایدروی جوش بزنی یک ساعت بمونه بعدابشوری

شنیدم بعدش باید لایه بردار استفاده کنی؟ درسته؟ یعنی اول پانژل استفاده کنم جوشام بره بعد ترتینوئین؟

من یه دُخــ💛ـتــرقوی اَم! دَرحالِ مبارزه با «افــسـردگـے!! » خدایا! ممنونم ڪہ هوامو داری!❤☺ میدونم قلب مهربونی داری... میشه از ته همون قلب مهربونت برام دعا کنی که به خواستم برسم؟💚🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم عزیزم من پانژل استفاده کردم فقط اهان یه محلول ساختنی هم بعدش میزنم

ممنون❤