2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

روضه علی اصغر بخون.نماز هدیه کن بهشونـ.از حضرت رقیه بخواه.چله زیارت عاشورا،نماز استغاثه حضرت زهرا

انشالله به زودی مادر بشی

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
تهرانم ازمایش دادم مشکل نداریم ولی نشده حالا لتروزول داده

من لتروزول با سونو و امپول شدم.چرا نباید سونو کنه ؟سونو خیلی مهمه وضعیت تخمدان و تخمک رو میفهمه و میدونه کی باید امپول تزریق کنه.دکترتو عوض کن

روز و شب به یاد خدام یک لحظه از یادم نمیره❤
2738
من لتروزول با سونو و امپول شدم.چرا نباید سونو کنه ؟سونو خیلی مهمه وضعیت تخمدان و تخمک رو میفهمه و می ...

تاحالا دوتا دکتر عوض کردم

دیگه گفتم هرچی خدا بخواد

گفت اگر دوماه لتروزول جواب نداد اونوقت امپول و سونو هم میدم

من لتروزول با سونو و امپول شدم.چرا نباید سونو کنه ؟سونو خیلی مهمه وضعیت تخمدان و تخمک رو میفهمه و می ...

تو چندوقت لتروزول خوردی و اقدامات چه جوری بود، ؟ ینی چندروز یبار اقدام کردی؟

تاحالا دوتا دکتر عوض کردم دیگه گفتم هرچی خدا بخواد گفت اگر دوماه لتروزول جواب نداد اونوقت امپول و ...

والا برای من همون اول اینکارو گرفت و به لطف خدا گرفت

تو چندوقت لتروزول خوردی و اقدامات چه جوری بود، ؟ ینی چندروز یبار اقدام کردی؟

تقریبا 1هفته خوردم بعد 2تا سونو 2بار امپول زدم

2706