2733
2739
عنوان

از کی‌ ناراحتی؟دلت از کی گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 54 پست

از خدا😔

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خودم 😐😑 خود عزیزم برو یکم درس بخون

😂😂😂یا من اسمه دواء و ذکره شفا

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      

از دست بابام

ازش بدم میاد، نمیذاره خواهرم پیشم بمونه وقتایی که چندشب شوهرم نیستو تنهام، میگه خودت خواستی اینجوری ازدواج کنی به ما ربطی نداره

از تنهایی دیوونه شدم دیگه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2731

دل تنگم وباهیچکسم میل سخن نیست 

کس درهمه آفاق به دلتنگیه من نیست

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪
از همسرم ناراحتم ‌.چون زد پرده گوشم سوراخ شد .هیچوقت دیگ ادم قبلی نمیشم‌.😔

دوستم میگه....

همه‌مردا از یه کرباس ان.....

مهم خودتی و‌زندگیت‌ولش کن خودتو داغون نکن...

اینا تو رو اذیتت میکنن🖤نیومده خسته ات میکنن🖤 همه جوره من پشت توأم🖤بیا قایم شو پشت خودم🖤✨....من خسته ام میشه درکم کنی خدا.....
2738
😂😂😂یا من اسمه دواء و ذکره شفا

😒😒

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»

ازخیلی چیزا دلگیرم 

ازخیلیا ناراحتم 

بیشترازخودم که دارم فرصتای خوب زندگیمو هدرمیدم

یکم تلاش کن‌آخه دخترررر😒

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪
من از شوهرم چون چت میکنه تو مجازی با دختر

اینکه خیلی بدع....😑😑😑

اینا تو رو اذیتت میکنن🖤نیومده خسته ات میکنن🖤 همه جوره من پشت توأم🖤بیا قایم شو پشت خودم🖤✨....من خسته ام میشه درکم کنی خدا.....
دوستم میگه.... همه‌مردا از یه کرباس ان..... مهم خودتی و‌زندگیت‌ولش کن خودتو داغون نکن...

اگ گوشم‌خوب نشد چی ؟تااخر عمر بایدعذاب بکشم 😔

من خوبم، از وقتی به حرف آدم ها توجهی نمیکنم ، خوبم !دیگه برام مهم نیست وقتی دارم زیر بارون پاهامو محکم‌ روی آب جمع شده گوشه جوب‌ میکوبم و تو‌ دنیای دخترونه خودم میخندم اون رهگذری که معلوم نیست ارث چی رو از من می خواد و با غضب نگام می‌کنه ، چی پیش خودش فکر می‌کنه !قضاوت و رفتارای آدم ها رو مثل موهام انداختم پشت گوشم ، نه میبینمشون نه اذیت میشم ، آروم و ساکت پشت گوشم لونه کردن و من تو دنیام می‌رقصم ، قهقهه می‌زنم ، و هرچقدر بخوام دیوونه میشم ..خوبم ، خیلی بهترم از وقتی فهمیدم تو دنیا یکی هست 
2706