2733
2734
عنوان

چیکارکنم با صورتم؟☻+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 74 پست
ببین عزیزم‌من هرروز روزی دوبار کلیندا مایسین محلولشو میزنم،آخرشبام برای جای جوشم تریتینویین میزنم تا ...

اتفاقا اصصصلا هیچ نوع شکلات و شیرینی نمیخورم

تخمه ک کلا توعمرم نخوردم

هرروز ۴۰دقیقه پیاده روی تند میرم

استرس هم ندارم

هم جوش بیشتر از اون جاااای جوش     و کدر شدنش

فقط میکرونیدلینگ 

برو انجام بده منو دعا کن 

دو جلسه انجام بدی تاثیرشو عالی میبینی پوستتم لطیف و روشن میشه 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه تنبلیت درمان شه اونا خوب خوب میشن برو زنان

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2731
فقط میکرونیدلینگ  برو انجام بده منو دعا کن  دو جلسه انجام بدی تاثیرشو عالی میبینی پوستتم ...

حای جوشم میبره حتی اونا که گود شده

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
اتفاقا اصصصلا هیچ نوع شکلات و شیرینی نمیخورم تخمه ک کلا توعمرم نخوردم هرروز ۴۰دقیقه پیاده روی تند ...

شاید مشکل هورمونی داری آزمایش بده منم مشکل داش هورمونام بهم دکتر اسپیداکتون داد خوب شدم

فقط میکرونیدلینگ  برو انجام بده منو دعا کن  دو جلسه انجام بدی تاثیرشو عالی میبینی پوستتم ...

اخه الان بحاطر کرونا میترسم

چون شهرخودمون نداره مجبورم برم شهر دیگه

ابرسان مخصوص پوست مختلط ینی؟

اره.لوازم ارایش های بزرگ یا داروخونه هایی که یه قسمت لوازم ارایشی دارن میتونن کمکت کنن.بگو پوستم چربه و مختلطه و جوشدار ولی بی اب .ابرسان ایرانی مثل درمالیفت خوبه

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
2738
عزیزم یکسال و نیمه نیرم تنبلی درمان نداره متاسفانه

ورزش من پرچرب نخور تنبلی کی گفته درمان نداره

تحرک داری؟مراقب تغذیه ت هستی؟

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

عزیزم چون تنبلی داری عرق رازیانه بخور روزی یه لیوان یه ۴۰روز بخور ببین چجوری میشی منم تنبلی تخمدان دارم دارم صورتم خوب شده البته اب هم خیلی میخورم تقریبا روزی ۲۴۰۰میلی لیتر صورتم هم شفاف تر شده هم جوش کم تر میزنه  البته دنبال درمان تنبلی تخمدانت هم باش بهترین گزینه طب سنتی هست

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!

میدونی چند در میاد؟ برای اسکار فرورفته جوش هم خوبه؟

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚

اسی برای خوب شدن تیرگی جای جوشای قبلی اب پیاز بزن عالیه

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2706