2733
2739

همسرم ۱۴روز تو خونه قرنطینه بوده کرونا مثبت بوده منم ازش مراقبت میکردم تااینکه از شنبه خودم دچارگرفتگی بینی وگوش شدم وسرم سنگین بود رفتم دکتر بهم سرم زد بهتر شدم ازدیروز وقتی نفس عمیق میکشم سرفه ام میگیره واینکه دوباره رفتم دکتر اکسیژن خون من رو ۹۸  بود هرچی گفتم سی تی اسکن بده یه آزمایش خون داد که نمیدونم برای چیه گفت فعلا سی تی نیاز نیست حالا به نظرتون برم جای دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عحب. خدا انشاالله بهارت کنه. فعلا تو خونه آبلیمو و عسل و تو غذاهات آبلیمو و میوه هایی مثل مرکبات بخو ...

اینقدر مایعات خوردم که همش گلاب به روا توراه سرویسم همش دعا کنید 

2740
آره. البته الان دو هفته ندیدمش. رفته سرکار

چه مدت قرنطینه بود؟ تب هم داشت؟ نمیترسید؟ من پونزده درصد ریه ام درگیر شده پنج روزه دارم دارو استفاده میکنم. پشت کتفام درد میکنه  و میترسم بچه هام بگیرن هرچند من قرنطینه کردم خودمو

چه مدت قرنطینه بود؟ تب هم داشت؟ نمیترسید؟ من پونزده درصد ریه ام درگیر شده پنج روزه دارم دارو استفاده ...

اون دکتر گفت سرکار برو. فقط ماسک بزن. من هم دو هفته ماسک زدم. ببین فقط دو روز اول بد بود

2706