2733
2734
من عکس شوهرمو میزارم نظر بدین 

اره بزار 😐

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
من نصف صورتشم دیدمااا خوشگل بود

عزیزم با آرایش بود اونم فقط رژ زرشکیش پیدا بود

مجردم  😉 ۷۵بودم 🥴🥴وزنم ۵۵ باید بشم(۶۸/۲۰) 🙃(۶۸/۸۵)🙂(۶۸/۳۰) 🙂(۶۷/۶۵)🙂 (۶۶/۶۵)🙂(۶۵/۱۲)🙃(۶۲/۸۵)🙂         🧡🧡👈💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مال هر روستایی باشم فرهنگ اینو دارم کسیو ترغیب نکنم عکس بذاره شما اگه حال دختر کلهر و میدیدی ا ...

اصلا به شما ربطی نداره که استارتر میخاد عکس بزاره یا نه ،از ۱۰ میلیون یه نفر پیدا شده عکسش اینجوری شده قرار نیست مال همه بشه که ،اگه قراره با ترس زندگی کنیم کلا باید بریم بمیریم ،اصلا بترسیم بریم بیرون که کسی صورتنون اسید نپاشه یا بترسیم عکسمون پخش بشه یا نه ،بعدشم اون دختره رو هم پلیس فتا حسابرسی کرد ،تو لازم نیست نگران آبرو حیثیت بقیه شی ،نگران خودت باش

اول خدا بعد دکتر مایکل نیوتون 🧘‍♀️
2728
2740
عزیزم با آرایش بود اونم فقط رژ زرشکیش پیدا بود

رژش نصف صورتش بود😂😂😂😂ترسیدم فک کردم ندیدم من خواهرم اینجوری شوک وارد نکن بهمون

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد