2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سلام خیلی از دوستانم پیش استاد آرتین کیان کار می کنند و خیلی از سطح کارش و دقت در کار ازش تعریف می کنند و می گن بهترین مدرس کشور هست ایشون و رو دست ندارن. اگر خواستی عزیزم به دایرکت اینستاگرامشون درخواست بدید.

آدرس اینستاگرامشون: artin.kian.pianist

فقط حواستون باشه استادش حتما موسیقی کلاسیک کار کنه. پیانو ساز غربیه و باید به روش غربی تدریس شه. آدمایی که موسیقی ایرانی روی پیانو درس میدن سودجو و فرصت‌طلبن و تکنیک و دستای فرزندتونو خراب میکنن. با شیوه کلاسیک خود هنرجو بعد مدتی میتونه هر قطعه‌ای (اعم از ایرانی، فولک، کلاسیک، جز،...) بزنه. 

من بعد از مدت ها تحقیق انستیتو پیانو پویان که برای دکتر آزاده هست رو انتخاب کردم، مهم اینه که تخصصی فقط پیانو هستن و خود دکتر آزاده هیات علمی پیانو دانشگاه هست و اصولی درس میدن برای تمام سن ها نه مثل اموزش های الکی که فقط تو فضای مجازی ادا در میارن 

فقط در نظر داشته باشید بچه ها رو باید منظم برد سر کلاس نه اینکه انتظار داشته باشیدبعد دو یا سه جلسه سریعآهنگ دلخواه شما رو بزنن و اینکه خیلی پدر و مادر ها بهشون اصرار نکنن خود مربی ها با روش خودشون آموزش میدن