2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Among us

کاربر پسر هستم ‼ 🔺️🔻 ⚠         کاربری سوم 😒 پس گردنی که اون شب بهم زدی هیچوقت یادم نمیره 😁💕 ممد سیااا فرفری زشتووو 😐🖐 یه عدد شیخ 😕🤤 دیگه منتظر میشم ننم برام زن بگیره 🥴🥴😜 ابجی بزرگم تو سایته خودش حواسش بهم هس با کمال احترام اینکه شما نمیخواد تو کارای‌ من دخالت کنین 😀 دوتا از بهترین دوستام یکی شون عرب و یکی شونم اهل سنت هستن نبینم کسی توهین کنه به نژاد یا مذهب دیگه ای 🤨🤨😒 عادت کردین بهتون دروغ بگن ارع؟ 😑🖐 ظرفیت جواب شنیدن ندارین ریپ نزنین با تشکر روابط عمومی سایت 😝😶😁  اَللّهُمَّ ارزُقنی شَفاعَهَ الحُسَینِ یَومَ الوُرُودِ                                    ?SOHA AFK 😕💔  
2728

Pubg

Call of duty 

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

منچر

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2738