2737
2739
عنوان

مادرشوهر پررو .. عروس ساکت .

4200 بازدید | 142 پست

مادرشوهرم راحت حرفاشو میزنه رو نمیگیره ....ادمو ناراحت میکنه ته تهش من درجواب خنده و ارامش رو حفظ میکنم  ....با لبخند جواب منطقی میدم کلا یا اصن گاهی هم ساکتم😏 همه و حتی خودمادرشوهرم فک میکنن از حرفاش ناراحت نمیشم و بی خیالم  ..بنابراین هی تکرار میکنه تا شاید چندماه ...تا نفهمه کسی ناراحت شده ول نمیکنه ...برای ابراز ناراحتی کدوم اخلاق بهتره

مثلا جهیزیه ادمو هی مسخره میکنه میگه فلان وسیله رو چرا خردیدی ... منم با لبخند میگم خوشم اومده بود ...یا ب رنگ و مدل  لباسم گیر میده منم باخنده و خونسرد میگم شوهرم پسندید بارها و بارها باز ب همون لباس یا وسیله گیر میده و تیکه میندازه تا اخر ک کارم ب جایی میرسه ک یا شوهرم باید حالشو بگیره یا خودم جواب بدم ...ک توقع هم نداره جواب بدم چون کلا ساکت بودم سایلنت بودم ...معلومه شوکه میشه ..پس باید از اول نشون داد ناراحت شدم ک دست برداره همون بار اول بار اخرش بشه ...

تعداد رای : 176
نظرسنجی
با سیاست و زبان چرب و نرم جواب دادن (ب زبون بگیرمش)
43
24%
تیکه سنگین ولی محترمانه انداختن
42
23%
حاضر جوابی (جوری ک دندان شکن باشه و کوبنده )
24
13%
رک بودن وقاطع بودن
67
38%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استاترببخشیدکه این پست رو توتاپیکت میزارم ولی بخداخیلی نگرانم تاپیکم زدم ببخشید😔

مامانم میگه بدن دردوتب ولرز دارم گلومم درمیکنه توروخدادعاکنیدخوب شه وکرونانباشه من بدون مامانم میمیرم   خداخیرتون بده براش دعاکنیدانشاءالله حاجت رواشیددد🌹

یه صلوات مهمونش کنیدولایک کنید بدونم ممنونم 🌹

🌹میشه برای تکمیل شدن هرچه زودترخونمون وخوب شدنم وتموم شدن این دردم  صلوات مهمونم کنید خداخیراخرت ودنیاروبهتون بده وهرچی ازخدامیخوایدبهتون بده 😍💓🌹  باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبااینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیاریدانتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
2731

وااایییی😬نظر سنجی این مدلی چیه‌ دیگه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738

ب نظرم همین شیوه خودت خوبه.هرچقد میتونی جوابشو نده.بالاخره یروز خسته میشه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ب نظرم همین شیوه خودت خوبه.هرچقد میتونی جوابشو نده.بالاخره یروز خسته میشه

ماله من خستگی ناپذیره

۸ساله دیگه کی میخاد خسته شه تازه احساس موفقیت هم میکنه که حرفه دندونشکنی به عروسم میدم من قدرتمندم میگه

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
2706