2733
2734

ما😁

جوانی خامی😂

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مااتفاقاموقع سفرصمیمی ترومهربونترمیشیم😍

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740
خب بعدش چی شد در چ حد بود

در این حد ک من قهر کردم تنها رفتم حرم اومد دنبالم ی ربع بعد تو راه برگشت منو دید هی گفت بیا بریم و فلان اصلا یادم نیس سرچی بود😂

فقط میدونم شب تولدم بود کلی گریه کردم بعد زود از دلم دراورد

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
اسی ببخشید  بچه ها شما هیچکدومتون راضی میشید اولین مسافرت بعد از عروسی یعنی همون ماه عسل رو با ...

ابدا

جفتمون خوش سفریم😁

منم خوش سفرم اما اصلا دیگه دلم میخواد تو اتاقم بشینم اما با این عوضی هیچ جا دیگه نرم جلو 4  زن دعوامون شد ب مادرم فحش داد منم عصبی شدم همو زدیم ولی هرکار میکنم از چشمم پاک نمیشه این صحنه

منم خوش سفرم اما اصلا دیگه دلم میخواد تو اتاقم بشینم اما با این عوضی هیچ جا دیگه نرم جلو 4  زن ...

چندوقته ازدواج کردین؟! 

2706