2737
2734
عنوان

شده فال بگیرید پیش چندتا فالگیر

99 بازدید | 10 پست

همشون یه حرفیو زده باشن؟

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

این همه فال میگزفتن حالا ینی هیچکس نیست☹🤔

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

دوستم بود. یکی رو دوست داشت اسمش امیر بود

دو سه جا رفت بهش گفتن اسمش افتاده تو فال تا چند وقت دیگه میبینیش. هییییچ موقع هم ندیدش دوباره

ب تین نتیجه رسیدیم چون یکسره داره بهش فک میکنه میاد ت. فالش

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دوستم بود. یکی رو دوست داشت اسمش امیر بود دو سه جا رفت بهش گفتن اسمش افتاده تو فال تا چند وقت دیگه ...

ینی به هرچی فک کنیم میاد تو فالمون؟☹

همشون بمن گفتن عید امسال ازدواج میکنی دیگه نمیدونم راسته یا نه ۵ماه مونده خخخ

پیش چندتا گرفتی؟

راستش منم پیش ۳ تا گرفتم یه چیزیو گفتن خرفاشون ضد و نقیض نبود

پیش ۳تا رفتم 

خدا کنه اتفاق بیفته❤

2738
ینی به هرچی فک کنیم میاد تو فالمون؟☹

واسه اون که اینطوری بود

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲