2733
2739
عنوان

کسی که طلاق گرفته حتمن لاید با مردی

| مشاهده متن کامل بحث + 1740 بازدید | 169 پست
خب یه پسر مجرد ازدواج کن بزار شوهر قبلیت بسوزه 

اگه با مرد مطلقه بچه دار ازدواج کنه شوهرش نمیسوزه؟؟ 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
نه سن پایین ازدواج کن بزار بهت بسازه 

بهش بسازه🤔

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور ملاک نیس کسی که سنش زیاده زود میمیره ادم تنها میشه تازه با بچه کوچک خیلیی بده

عزیزم هنوز عقلت بع بلوغ نرسیده وگرنه این حرفو نمیزدی مردنم هیچ ربطی بع سن ندارع رو مرگ ننوشته فقط برای افراد مسن 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
آخه واقعا ده سال ک چیزی نیس ب کجاش داری فک میکنی تو مرگو چیو چی انقدانرژی منفی نباش انشاء الله ک 120 ...

شوهر من 42 سالشه 12سال ازم بزرگتره 

اگه بدونه با بچه بازیاش چقدر حرصم میده

میدونه رو چی حساسم با اون ناراحتم میکنه 

از نقطه ضعف م سو استفاده میکنه 

عیبمو ب روم میاره 

2728
چرا جدا شدی عزیزم؟

شوهرم بد دل بود، گیر میداد اینجا و اونجا نرو. از خونه خارج میشدم باید بهش گزارش میدادم. نمیذاشت دانشگاه تدریس کنم. با آرایش(خیلی کمرنگ) مشکل داشت. فقط و فقط باید چادر میپوشیدم و روسریم از چادرم نمیزد بیرون.

خانواده ش دخالت میکردن، لوس بار اومده بود.مجبورم کرده بود طبقه بالای خانواده ش زندگی کنم و با دخالت هاشون کنار بیام .ولی کاملا سالم بود و شغل و درآمد با کلاسی داشت.و اهل هیچ برنامه ای نبود.

ولی من نتونستم تحمل کنم.

الان شوهرم اصلا کار نداره، کجا میرم و کجا میآم. پوشش هم گیر نمیده، اخلاقش بیسته و هزاران حسن دیگه....

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
مرکز استان ساکنی پریسان جان ؟ شهر کوچیک هستی یا بزرگ ؟

مرکز استان

شهر بزرگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
مرکز استان شهر بزرگ

همینه که ازدواج مجدد شکرخدا خوب بوده . بعضی از دوستان من چون توی شهر کوچیک زندگی میکنن مجرد موندن چون کیس خوب بعد طلاق کمتر هست . من هم یه جاهایی توی زندگی مشکل داشتم اما سعی کردم اونو بسازم

همینه که ازدواج مجدد شکرخدا خوب بوده . بعضی از دوستان من چون توی شهر کوچیک زندگی میکنن مجرد موندن چو ...

آره خیلی موثره

شوهر من اصلا به فک و فامیلشون نگفته که من مطلقه بودم.

فقط مادرشوهرم میدونه، پدرشوهر هم ندارم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره خیلی موثره شوهر من اصلا به فک و فامیلشون نگفته که من مطلقه بودم. فقط مادرشوهرم میدونه، پدرشوهر ...

کار خوبی کرده . شوهرتون راحت این مورد رو قبول کرد گلم که شما مطلقه بودی؟  دوستی دارم که دوران عقد جدا شده و شغل خوبی داره اما متاسفانه چون مطلقه بوده موردهای خوبی نداشت برای ازدواج مجدد 

آره خیلی موثره شوهر من اصلا به فک و فامیلشون نگفته که من مطلقه بودم. فقط مادرشوهرم میدونه، پدرشوهر ...

هر چند با شرایط اقتصادی الان موردهای مناسب برای مجردها هم زیاد نیست . در کل زندگی ها سخت تر شدن

کار خوبی کرده . شوهرتون راحت این مورد رو قبول کرد گلم که شما مطلقه بودی؟  دوستی دارم که دوران ع ...

شوهرم اصلا براش مهم نبود و راحت قبول کرد چون یه انسان واقعیه. ولی یه خواستگار داشتم دکتر بود و مجرد. خیلی از من خوشش اومد ولی وقتی بهش گفتم؛ جبهه گرفت و گفت : حتی اگه خودم هم قبول کنم، خانواده م مطلقه بودن تو رو قبول نمیکنن. دکتر بود ولی فقر فرهنگی داشت. خداروشکر که اصلا نشد.

باید بدونی چه انتخابی داری، این خیلی مهمه. صحبت یک عمر زندگیه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم اصلا براش مهم نبود و راحت قبول کرد چون یه انسان واقعیه. ولی یه خواستگار داشتم دکتر بود و مجرد. ...

عزیزم شما اگه مجرد بودی و یه آقی مطلقه برای شما میومد اصلا اجازه خواستگاری بهش نمیدادید من که اجازه نمیدادم . پس فقر فرهنگی نیست . ناراحت نشو . بله درسته . اگه در ازدواج قبلیتون بودید الان فکر کنم صاحب خونه بودید ؟ اینا رو میگم که بدونیم هر زندگی یه بدی ها و خوبی هایی داره

2706