2737
2734
عنوان

متخصص غدد کودکان در اصفهان

1120 بازدید | 8 پست

اگه متخصص غدد کودکان تو اصفهان  می‌شناسید که کارشم خوب باشه معرفی کنید

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
رکترزهراعلیان متخصص غدد اطفاله دخترمو میبرم پیشش کارشم خوبه

ممنون آدرسشم لطف میکنید بگید

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روبروی بیمارستان شریعتی هست بزن توگوگل شمارش میاد و ادرس دقیقش. زنگ بزن نوبت بگیر

ببخشیدبرا رشد قد  دخترتو بردی پیشش یا مشکل دیگه ای داشت؟ 

ببخشیدبرا رشد قد  دخترتو بردی پیشش یا مشکل دیگه ای داشت؟

من دخترم ۵ماهشه کم کاری تیروئید داره. ولی تومطبش پر بود ازبچهای مختلف بامشکلات مختلف. متخصص رشد و غدد هست

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
من دخترم ۵ماهشه کم کاری تیروئید داره. ولی تومطبش پر بود ازبچهای مختلف بامشکلات مختلف. متخصص رشد و غد ...

مرسی عزیزم

2740

بهترینش میگن خانم دکترهاشمیه وخیلی خیلی شلوغه نوبتاش هم ۶ماهی هست خیلی معطلی داره

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه