2733
2739
عنوان

لکه بینی اواخر بارداری

80 بازدید | 9 پست

سلام ماماتی گل.من هفته ۳۵ ام.تا الان هیچ مشکلی نداشتم.بعد از دو سه روز فعالیت زیاد الان چهار روزه لکه بینی دارم.سونو رفتم مشکلی نبود.انقباض و درد هم ندارم.دکتر شیاف و اسپرین تجویز کرد.

میخوام بدونم کسی مثل من بوده؟مشکلی پیش نیومد برای تولد بچه؟چند روز طول میکشه لکه بینی؟

چند روز از استفاده شیافت میگذره؟؟

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
و اینکه دکترم گفت واژینال و رکتال فرق نداره.اما بعضی جاها میخونم واژینال زودتر عمل میکنه.درسته؟

دیگه بعد از 3 روز باید کامل قطع بشه ولی بمن گفت رکتال استفاده کن

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢

واسه افرادی ک تو اقدام هستن واژینال بهتره عزیزم واسه باردار فرقی نداره

2738
ایشالله برای منم قطع شه کامل

ان شاالله توکلت بخدا باشه استرس خودش باعث لکه بینی میشه نینیت دختر؟؟