2733
2739
عنوان

شیره انگورمون توی دهات+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1996 بازدید | 119 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه در حد سوختن که...غلیظی که طعمشم خوب باشه.

اون شیره نیست دیگه اسمش چاشنی هست توی سبزوار

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
وااا اینکه شیره نیست! شیره سفته.این همش آبه

باشه این شیره نیست همش ابه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2728
با ارده بخور اميدوارم ب همين وقت اذان، ماه بعد باردار باشي دوست گلم♥️

عه اره با ارده نمیخورم...ممنونم عزیزم انشاالله.خدا کوچولوی شمارم حفظ کنه

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
خب باید پولش حلال باشه. یعنی چی که نمیصرفه. آب نباید بدی دست مردم که

شما دیدی شیره منو که میگی ابه

الان حلالی

2738
خب باید پولی که میگیرید بجاش جنس درست بدید دست مردم خانوم محترم.

شما دیدی مگه شیره منو از نزدیک که داری قضاوت میکنی؟

خب باید پولش حلال باشه. یعنی چی که نمیصرفه. آب نباید بدی دست مردم که

ما برای خودمون درست میکنیم و اصلا نمیفروشیم .ولی میدونم اینجوری که ما پختیم از عرف و معمول سفت تره.

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
ما برای خودمون درست میکنیم و اصلا نمیفروشیم .ولی میدونم اینجوری که ما پختیم از عرف و معمول سفت تره.

خدا بهترین انتقام گیرنده ست فقط همین

زمین گرده عزیزم خیلی گرده

2706