2737
2739
عنوان

لکه بینی اواخر بارداری

161 بازدید | 5 پست

سلام مامانای گل.من هفته ۳۵ بارداری هستم و تا الان هیچ مشکلی نداشتم.دو سه روز فعالت فیزیکیم زیاد شد و بعد دچار لکه بینی شدم قهوه ای.الان ۴ روزه.دکتر شیاف و قرص آسپرین رو تجویز کرد و استراحت.الان کمتر شده اما هنوز هست.درد هم اصلا ندارم.سونو هم گفت مشکلی نیست.اما نگرانم.بچه زودتر نیاد.

کسی مثل من بوده.؟خواهشا تجربه هاتونو بگین.

نگران نباش اگه بدنیا بیاد هم مشکلی نیست 

من خودم نگران بودم انقباض داشتم گفتن نگران نباش اول ماه نهم بارداری بدنیا بیاد مشکلی نیست داخل دستگاه هم نمیره

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش اگه بدنیا بیاد هم مشکلی نیست  من خودم نگران بودم انقباض داشتم گفتن نگران نباش اول م ...

حالا دکتر گفت چون انقباض و درد نداری مشکلی نیست.من چون کاملا طبیعی بود بارداریم.حول کردم و دوست دارم زود لکه بیتی قطع شه.

چند روز طول میکشه؟

2731
حالا دکتر گفت چون انقباض و درد نداری مشکلی نیست.من چون کاملا طبیعی بود بارداریم.حول کردم و دوست دارم ...

قطع میشه نگران نباش 

من خودم الان انقباض ندارم اما با زایمان تو هفته 35 به بالا مشکل ندارم مهم سلامتی بچه هست

شما هم استرس نده به خودت من همش دعا میکنم هفته 38 دیگه بدنیا بیاد بیشتر تحمل ندارم

خدایا مراقب عزیزانم باش❤